RSS
wtorek, 31 maja 2016

38% Polaków popiera PiS...

dziś zapytali Polaków co by zrobili jakby się dowiedzieli, że ich dziecko jest Homo Sapiens? Powiedziało 38%, że by ich wyrzucili z domu... zbieżność czy ciemnota? 

wczoraj tak się składa, że kilka osób zapytało na facebooku co ze sprawą Chmielewskiego? Ciekawe czy tak samo będzie w Kurierze Rodzinnym? Sprawa za którą się tłumaczył były vice to rok 2014. Mogę powiedzieć a Jarek Aranowski potwierdzi, że trochę mgliście się tłumaczył, bo... coś tam mówił, że informatycy go w błąd wprowadzili.  Mirku co to konia odbchodzi, że się wóz z sianem wywraca? Jak to żartobliwie na korytarzu powiedziełeś "trzeba ponieść karę za to co się podpisało"... No właśnie i powiem ci, że w twoim przypadku to nie koniec. 

uratowała cię (nieposzlakowana) opinia Wójta... A co miał napisać, gdyby zrobił inaczej to chyba nie muszę tłumaczyć jakby to wyglądało. 

no i zagadka dla wszystkich na dzień. Ile zarabia Mirek Chmielewski jako jak powiedział etatowy członek zarządu powiatu Pruszkowskiego? Jak ktoś zgadnie to jest lepsszy od samego Chmielewskiego który sam tego nie wie (???) A przypomnę kilka wynagrodzeń już pobrał. Oczywiście ciekawe czy gdy już sobie przypomniał ile zarabia (i ujawnienie tej kwoty) czy potwierdzą się w zeznaniu majątkowym w BIP-ie Powiatu Pruszkowskiego. 

p.s. gdyby nie moja obecność na sali chyba Mirek nie musiałby się nawet zastanawiać nad swymwynagrodzenie. Mirku to żaden wstyt tyle zarabiać (tylko gratulować) Choć wydaje mi się, że jako vice zarabiałeś dużo więcej (!!!)

poniedziałek, 30 maja 2016

tak jak obiecałem... bo kto jak nie ja. No przecież nie RED. Kuriera Rodzinnego. W sumie to przecież nic się nie stało. Podobnie chciał utrzymywać na korytarzu Mirosław Chmielewski. No cóż jednak skład sędziowski miał inne zdanie. Oczywiście z uwagi, że dziś zmęczony jestem strasznie wię informuję tylko mieszkańców Gminy Raszyn jak i urzędników Urzędu, że Mirosław Chmielewski wbrew temu co by mówili to dziś został skazany. Oczywiście nie mówiłem, że od razu będzie to kara staszna. Jak orzekł skłąd sędziwoski uratowało w/w to iż nie próbował o mataczyć w sprawie i składał spójne zeznania. Ale na szali przesądziła opinia wydana przez nikogo innego jak przez samego Wójta Zarębe. Jak sam napisał powierzyłby każde inne stanowisko Chmielewskiemu gdyby mógł. No właśnie gdyby mógł... to czemu nie dał szansy raz jeszcze jako vice? 

a więc dziś kara zasądzona by zasspokoić waszą wiedzę na jutro to najniższa jaką (ze względu na w/w środki łagodzące) mogli zasądzić to kara upomnienia i zwrot kossztów postępowania. Choć to tylko upomnienie ale w orzeczeniu napisano, że jest winny i dopuścił się naruszenia dysypliny finansów publicznych w Gminie Raszyn. 

tak więc pozwólcie, że cos więcej już jutro... A małe pytanie tylko jedno Mirku a po jaką cholerę w Urzędzie aż 51 umów zawartych na tefelony komórkowe? Na ponad 149 tyięcy pln-ów (???!!!)

a więc coś więcej jutro, coś czego się nie dowiecie z Kuriera R. No i na ogłoszeniu wyroku był też Jarek Aranowski co bardzo zdziwiło Chmielewskiego... to że ja byłem to oczywiste, ale co tak Mirku robił Jarek (niedowiarek) przepraszam nie mogłem się powstrzymać... Jutro coś więcej zapraszam.

PUK... PUK panie Chmielewski czas wstawać dziś w "samo południe" na Koszykowej 6a...

mam nadzieję, że prasa raszyńska też tam będzie. No i będzie obszerny artykuł jak to RIO w Urzędzie było. Oczywiście było 2 razy ale gazeta w temacie milczała no i po co zawracać głowe mieszkańców "duperelami". 

na dziś dobranoc

niedziela, 29 maja 2016

pozwolisz starix, że nie zamieszczę wpisów w temacie Klimaszewskiej... A ja powtórzę, że tak jak nie walczyłem z dziećmi Chmielewskiego tak nie walczę z innymi dziećmi. To nie moje metody... przepraszam. Mam nadzieję, że każdy będzie tak samo postępował co do moje osoby. Co prawda nie mam dzieci i już mieć nie będe, ale mam jeszcze matkę. Więc niech ktoś szczęście spróbuje...

przepraszam, że sie nie odzywałem ale w niedzielę też można/trzeba pracować. Oczywiście nie wolno mi ale wiecie gdzie ja to mam? Niestety z pisania chleba (jeszcze) nie będzie ale jednego panie Zaręba pan nie zmkienie, że ja nie przestanę (i już pan o tym wie) pisać. A jutro powtarzam raz jeszcze, że wszystkim komu nie jest obojętny Raszyn zapraszam w samo południe (12.00) na ogłoszenie wyroku w sprawie naruszenie finansów publicznych w Gminie Raszyn przez pana Mirosława Chmielewskiego. 

Mirku nawet twoj widok dziś na Dniu Dziecka w Raszynie nie zmieni wizerunku. No ale probować trzeba... Tak więc do jutra...

co do rekordów alkoholowych w Raszynie to moglibyśmy długo gadać... ale to temat nie na dziś. 

z ostatniej chwili (lepszy od Kuriera Rodzinnego)

na Mistrzostwach Świata we Włoszech Maja Klimaszewska na najwyższym podium ze złotym medalem w kategorii Disco Dance Juniorzy... Mistrzostwo Świata jedzie do Raszyna. BRAWO!!! 

w indywidualnym tańcu też medal, brązowy również gratuluje i czkam na złoto...

 

oczywiście rekordu nie pochwalam i nie proponuje naśladować czy nie daj Boże pobijać. Lepiej oczywiście bić inne rekordy np panie Wójcie proponuje w 2018 roku wywiesić baner, że tym razem pozyskał pan 70 mln-ów pln-ów. A co, kto to sprawdzi? A ludzie uwierzą we wszystko co pan napisze, tyle że jak tak dalej pójdzie i pana koleżanka partyjna z Broszką na wierzchu dalej będzie szła w zaparte Prezesa to Unia wstrzyma pomoc dla Polski i co wtedy? No nie bedzie pan mógł napisać ile to pan dostał... Ale przynajmniej będzie usprawiedliwiony pozyskiwacz tych euro dla Gminy Raszyn. 

- nie pozyskałem bo nie płacili!!!

proponuje panie Wójcie tak samo...

- nie płacę, bo pan nie pozyskuje...

no właśnie ciekawe ile to pan pozyskiwacz zarabia, no i ile sam już pozyskał? Oto jest pytanie. Jedno jest pewne nie odmówi pan mu, bo przecież obiecał mamusi w/w że krzywda mu się w Urzędzie nie stanie. Jak rozumiem więc nie pracuje za tyle samo co przeciętny pracownik Urzędu Gminy Raszyn...

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 1639
GŁOSUJCIE NA BLOG ROKU 2014 http://blogroku.pl/2014/kategorie/w-tym-sa-k-,baq,blog.html