RSS
wtorek, 14 sierpnia 2018

chyba komuś na Dawidach za mocno na odcisk dziś z rana trafiłem bo po wpisie PUK PUK wpis ten bije rekordy na facebooku. 

PUK PUK panie Zaremba właśnie w tej chwili przez Raszyn idzie ulewa, zbliża się burza przed którą ostrzgają w mediach i zapytam się tak przez ciekawość czy aby pracownicy remontujący Austerię zabezpieczyli zdjęty dach przed ewentualnym zalaniem zabytku. Jak pan myśli a może pracownicy poszli w PiSdu tak jak ci co budowali komisariat i słuch po nich zaginął. Przypomnę wszystkim budującym domy, że jak ściągacie dach to musicie zabezpieczyć budynek... no chyba, że remontujesz nie swoje (patrz Auasterię) w takim razie po co... a niech się leje. A może właśnie o to chodzi by się lało... ważne by rusztoanie wytrzymało z banerem do jesieni... Bo dziś krzywousty zapowiedział, że wybory 21 października PUK PUK panie Zaremba 21 października.

coś z facebooka od Andrzeja Zawistowskiego z małą refleksją w temacie

SMOLICHA VS KAIPER 
Muszę przyznać, iż mam dylemat komu przyznać tytuł raszyńskiego mistrza GOOGLE.
Co prawda, to Pani Kaiper przyznała, że w Świetlicy Środowiskowej, czyli w miejscu pracy, gdzie jest kierowniczką, w pocie czoła wertuje strony internetowe przy pomocy Google, aby znaleźć haki na osoby inaczej myślące niż dupowłazy Zaręby, jednak pomysłodawcą takich poszukiwać jest Pan Mariusz Smolicha, Dyrektor Centrum Kultury Raszyn. Kiedy okazało się, ze Pan Dariusz Wieteska zamierza kandydować na Wójta Gminy Raszyn to właśnie w CKR wertowano strony internetowe w poszukiwaniu haka na Wieteskę. I właśnie tam wydrukowano informację o licytacjach komorniczych, jakie czekają kandydata na wójta. Skąd taka pewność? Ponieważ na wydruku pozostawiono informację o godzinie i miejscu wykonania wydruku. Taka mała wpadka. 
Osobiście skłaniam się jednak do przyznania pierwszego miejsca Pani Kaiper. Smolicha zrobił to jednorazowo, a dla Kaiperowej to już hobby, a może nawet i obsesja. 
Jednak nie jest tak ważne, kto wygrał. Najważniejsze jest to, że gminne instytucje, finansowane z naszych pieniędzy, służą obecnej władzy do walki z opozycją. A wynagrodzenie za pracę jest wprost proporcjonalne nie do wywiązywania się ze swoich obowiązków, ale do ilości wyciągniętych brudów. Takiego mamy wójta i takich dupowłazów.

a więc wydało się listy pochodziły z CKM(R). Hmm a teraz trochę hostorii ów listów. Otóż kilka miesięcy jak na pewnym spotkaniu w gronie około 40-50 osób Darek Wieteska ogłosił iż chciałby startować w wyborach na wójta w 2018 roku to po pewnym czasie po terenie Gminy Raszyn pewni misszkańcy zaczęli otrzymywać listy o tresci zadłużenia mieszkańca ów właśnie Wieteski i licytacji komorniczej jego nieruchomości. Pytanie więc jest takie do Smolichy: 

1. Czy wiedział pan, że w pana placówce drukwane były te listy? Jeżeli nie to może pan powiedzieć jak to możliwe, że (na listach jest godzina druku) coś się dzieje a pan o niczym nie wie? 

2. Może być tak, że w momencie druku nie było pana w palcówce więc może pan wskazać osobe która wtedy była i mogła drukować w/w domumenty? 

3. Jeżeli pan je drukował lub za pana wiedzą i przyzwoleniem, w takim razie po co? Czy ma pan jakiś konflikt czy zatarg z panem Wieteską?

4. Kto zapłacił za wysyłke tych listów. Przypomnę, że były wysyłane przez poczte więc z naklejnym znaczkiem pocztwowym. Jak się nie mylę to koszt 2,60 pln-a, że o kopercie już nie wspomnę

5. Kto dostarczył osobie wysyąłjącej dane osobowe osób do których listy dotarły (od 300 do 500). Przypomnę, że jest ochrona danych ososbowych. 

6. Przpomnę a niech pan też to uczyni w jaki sposób wygrał pan konkurs na dyrektora placówki gminnej. Czy pomogła znajomość z Wójtem i posiadanie prawa jazdy kat. B.?

7. Czy jak miał pan kłopoty finansowe wraz z żyrantami pożyczki państwem Lechańskim to w tym czasie nie otrzymał pan pracy na świetlicy na Rybiu, z wynagrodzeniem dziwnie wyższym od tego jakie miała wcześniejsza kierowniczka Klimaszewska? 

8. Czy tak po ludzku nie jest panu wstyd za całą sytuację, jako człowiekowi który uczył dzieci. Jaki pan daje przykład moralny na dziś?

 

coś z facebooka 

Jakie ciężkie życie ma nasz Naczelny Redaktor Kuriera Rodzinnego. Ma tylko dom, mieszkanie, domek letniskowy, a tutaj taki niedobry Jaki nie chce mu dać malutkiego miliona złotych za działeczkę na Okęciu. I teraz Pan redaktor ma dylemat. Jak w Kurierze pisać dobrze o raszyńskim PISie, skoro ogólnopolski PIS go nie kocha? Ale nie jest tak źle. Wójt Zaręba z raszyńskiego PISu co miesiąc podrzuca mu niecały tysiączek za pisanie dziękczynnych pochwał dla wójta i radnych miejscowych. A w takiej sytuacji dylematy moralne schodzą na plan dalszy. Bo jak śpiewała Maryla Rodowicz: "Bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa".

a jaki jest stosunek Kaiper do sprawy Grocholskich i odszkodowania za utraconą ziemię, bo chyba jeden Kaiper powienien popierać drugiego Grocholskiego w temacie w końcu obaj utarcili coś w skutek dekretu Bieruta. Oczywiście Kaiper walczy o swoje tak samo jak Grocholscy choć jak wiadomo idzie o dużo większe pieniądze. Z tym, że dla Grocholskich tak jak powiedział kiedyś na spotkaniu z mieszkańcami Piotr Iwicki (nie strasząc ich), że dla Grocholskich pracują najlepsze kancelarie adwokackie na świecie. Ja też nie chce staszyć ale zaprawdę, zaprawdę powiadam ci Jacku, że Grocholscy dostaną swój "miliardzik" szybciej niż ty swój "milionik". A ciekawe tu jest jedno, że jakoś tak Gmina Raszyn w temacie milczy w odróżnieniu od Urzędu Gminy Michałowice. Co ciekawe Michałowiece nie są tak PiS-owskie jak Raszyn... no chyba, że prawdą jest to co powiedział Zaremba w 2012 na raszyńskim basenie "...a jaki tam z nas PiS..." A jeżeli to jest prawda to może czas z obłudą skończyć i zastanowić się przy urnie wyborczej kim jest tak naprawdę Zaremba i jego ludzie... 

panie Kaiper a panu gratuluje też obłudy, w gazecie chwalić ile się da PiS raszyński za "sukcesy". Zapraszaszać Płaszczaka, Ryśka (znawce od ciągnięcia... kasy z UE) no z Dudę. Robić sobie z nimi fotki i upominać się o jakieś pieniądze od PiS-u? Panie Kaiper proponuje by pojechał pan na spotkanie przedwyborcze pana (byle)jakiego gdziś pod jakiś trzepak czy śmietnik blokowy (bo tam spotkania robi ostatnio kandydat) i zadał mu pytanie co z pana odszkodowaniem. A co ciekawe przypomnę tylko panu, że był pan na słynnym kongresie PiS-u wraz z Zarembą, Klimaszewską, Rędziakiem, i kilkoma radnymi raszyńskimi czy to nie jest właśnie OBŁUDA? A jako były żołnierz LWP chyba pan wie co to znaczy słowo i pojęcie HONOR? No chyba, że to wartość którą można kupić za milion...

PUK PUK panie Zaremba czy pan słyszy co ten Kaiper tam wypisuje? To jak jest w tym Raszynie? A zapomniałem przecież "...a jaki tam z was PiS..." No to weź pan się przyznaj do tego, że masz pan PiS w głębokim poważaniu, a jesienią zobaczymy... A świetliczance GOOGLE przypominam czy nie przeszkadzają jej DŁUGI JAKIE ZAREMBA NAROBIŁ W RASZYNIE?!!! Bo widać długami osób prywatnych zajmuje się śledzeniem w godzinach pracy. Czy za to pani płacą na świetlicy? 

tak więc panie Zaremba PUK, PUK... ktoś się jednak wyłamuje jak chodzi o zwykłą prywatę (1 milion) i już PiS nie jest taki dobry bo oddać nie chce. 

poniedziałek, 13 sierpnia 2018

szukacie pracy no to może w świetlicy na Rybiu? Tylko uwaga... z Kaiper jako kierowniczką można długo nie popracować bo wcześniej wgoogluje całe wasze życie.

https://www.olx.pl/oferta/wychowawca-do-swietlicy-srodowiskowej-CID4-IDv9V5J.html

oczywiście sikorce dziękuję za czujność... Ja z uwagi, że nie oglądam TV (żadnej) a tym bardziej zwyczajnego gówna to tak czujny nie jestem, ale wy oczywiście czuwajcie!!! 

UWAGA! właśnie dostałem od pewnej sikorki w komentarzach wiadomość z pozdrowieniami dla naszeg RED. Kuriera Rodzinnego Jacka Kaiper. Otóż zamieścił on ciekawy komentarz co do wypowiedzi Patryka (byle)Jakiego. I czegoś nie rozumiem panie Kaiper: To jest pan za tym PiS-em czy nie bo z tego co wiem ludzie którzy są przy korycie a krytykują tych co im do tego koryta donoszą strawę zostają od koryta odsunięci... 

a to co ów Kaiper napisał:

Mam roszczenie o odziedziczoną małą działkę na Okęciu na której, prawem kaduka UW postawił akademik. Staram się o rekompensatę ok 1 mln. Pan poseł Jaki oświadcza teraz, że nie otrzymam nic w zamian. Jest to czwarty rabunek: pierwszy w 1945, drugi, gdy uwłaszczała się nomenklatura z PZPR, trzeci gdy uwłaszczało się PO, a teraz Patryk Jaki moim kosztem chce zyskać popularność i robić karierę.

a tu link do wpisu...

http://m.telewizjarepublika.pl/patryk-jaki-koniec-z-dekretem-bieruta,55076.html

oj będzie z czego się jutro pośmiać z rana przy kawie, prawda POnie Kucharki i TW Zaremba? Ale spokojnie panie Jacku po wygranch wyborach (byle)Jaki powie, że jak każdy polityk kłamał i tak się szczęśliwie okaże, że dostanie pan ten swój milion... a być może nawet więcej jako BMW (tylko po cholerę ten wpis) którym mógł pan sobie zaszkodzić. Oczywiście jakby wpis zniknął to zrobiłem sobie kopie tej "pięknej" wypowiedzi RED. Kaiper. 

ubawiła mnie wiadomość... Apel do sześciu koni sprzedanych na Pride of Poland: Drogie konie! Gdy już będziecie poza granicami kraju pamiętajcie, morda w kubeł! 

kilka pytań do świetliczanki GOOGLE...

jak powszechnie wiadomo ludzie mieli długi, mają i mieć będą. Jak widać w dzisiejszym dniu, chyba Kaiper przeczytała Naszą Strefę i ją prawda opisana zabloała, bo tym razem zaczęła szperać w życiu redaktor NS. Oczywiście tak sama z siebie by tego nie zrobiła, ale od czego "życzliwi" mieszkańcy no i jak sama Kaiper pisze GOOGLE... 

a ja się pani Kaiper zapytam czy prawdą jest to, że jak w pierwszej kadencji była pani RED. Kuriera Rodzinnego to czy dwie oddane władzy rodziny raszyńskie nie miały problemu też z komornikiem? Czy prawdę jest, że to rodzina Lechańskich która żyrowała pożyczkę rodzinie Smolicha? Czy prawdą jest, że gdy wierzyciel przestał spłacać dług to komornik pojawił się u niego jak i u żyrantów? Czemu wtedy jako RED. nie opisała tego w Kurierze ani tym bardziej nie była tak "uprzejma" na facebooku o tym poimformować?

czemu też nie przeszkadzają pani długi jakimi nas obciążył Zaremba w Raszynie, nas wszystkich? Przypomnę tylko, że każdy jeżeli jest komuś coś winien to na własne życzenie i jeżeli coś to krzywdzi swoją rodzinę a nikogo innego. A jak Zaremba zadłuża nas wszystkich to kogo krzywdzi, siebie czy nas? 

czy może pani powiedzieć jak to się stało skoro jest pani tak uczciwa jak pani dostała pracę na świetlicy, może był jakiś konkurs który pani wygrała, a my o niczym nie wiemy... A jak pracę jako RED. Kuriera Rodzinnego po pani dostał pani mąż, może też był jakiś konkurs? A jak konkurs wygrał sam Smolicha szczęśliwy posiadać prawa jazdy kat. B. Jak to jest, że dyrektorowi Borsukowi tak się udało wyjść bez szwanku z opresji alkoholowej? Jak to jest, że za pani przyzwoleniem spożywana jest wódka na terenie świetlicy środowiskowej przypomnę placówki szkolno-wychowawczej? 

myślę, że jest tak, dziś głowę podniósł Darek Wieteska i... pojawiły się listy oczerniające go na Raszynie. Pewnie za chwilę jak nie już Darek będzie miał jakąś kontrolę w firmie. I po tej kontroli tak jakoś zrezygnuje z bycia opozycją. Dziś atak zaczął się na redaktor Naszej Strefy Katarzynę i... już może nie być 5-go numeru gazety. Potem jak zwykle we wrześniu pewnie mnie zamkną tak na wszelki wypadek a Jackowi Wiśniewskiemu też lekko nie będzie. No i Zaremba będzie już mógł nam miłościwie panować jedną jak nie dwie kadencje.  

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 2266