RSS
czwartek, 19 stycznia 2017

oby to nie była prawda... kolejna wojna u drzwi.

http://pikio.pl/pilne-sytuacja-jest-dramatyczna-za-20-minut-rozpocznie-sie-wojna/

dziś na swej stronie facebooka zamieścił informację Roman Giertych, że i on był 16-go grudnia pod Sejmem i jako adwokat powiedział, że skoro "naczelnik" Jarek twierdzi, że w Polsce doszło do "zamachu stanu" to sprawa jest poważna i powinna być ścigana z urzędu. A więc... wychodzi na to, że jesteśmy bandytami. Hmm no cóż ciekawe, czy Jarosław Kaczyński odważy się wyciągnąć swe małe lepkie rączki po Giertycha. A co ciekawe do udziału w "puczu" przyznał się też Sikorski... Panie Kaczyński no chyba pan sobie Sikorskiego sobie nie odpuści. Życzę powodzenia...

Duda zwany prezydentem w Jerozolimie zapewniał, że Polska jest krajem przyjaznym dla Żydów... hmm a ciekawe co powie gdy ci zapytają go o spalenie kukły Żyda? No ciekawe...

przypominam raz jeszcze coś z wczoraj. Jak powszechnie wiadomo policja poszukuje 21 uczestników protestu z pod Sejmu z dnia 16 grudnia... No i przypominam, że i ja tam byłem również tyle, że (motyla noga) mnie nie ma na zdjęciu. Więc nie wiem czy się z tego cieszyć czy smucić. Bo jeżeli mnie nie ma to znaczy, że mało tam narozrabiałem a więc nie liczę się dla tej drugiej strony. 

pamiętam coś takiego jak "samo podpierdolenie się". A więc doniesienie na samego siebie. No i tak uczynił Jacek Wiśniewski w sprawie z roku 2011 czyli wykonania robót których nie było a za które gmina zapłaciła. Ale wtedy chyba prokurator (znajomy jednego z raszyńskich samorządowców) uznał to za żart... a więc nikt tego nie traktował poważnie, więc sprawy nie było. No cóż tym razem zawiadomienie złożył na 5-ciu panów prezes Spółki Wodnej Paweł Iwanicki. A więc tak się zastanawiam, czy sam się podpierdolić iż byłem pod Sejmem 16-go grudnia czy też nie... A jak uznają to za żart? No ale jak już się podpierdolę to muszę wydać tych co tam wiedziałem... kolegę Zbyszka Z., Jarka K., Antka M. no i koleżankę Krysię P.

ankieta...

http://wiadomosci.wpr24.pl/jaki-bedzie-dalszy-los-raszy%C5%84skiej-szkoly;30179.html

pod ankietą można zamieścić komentarze... jeden już zamieścił ktoś piszący jako mao kakao

proszę o oddanie szkoły na

A) meczet

B) dom uchodźcy

C) @agencję amorek

D) bazę kodu

F) motel

Po co maja się nauczyciele męczyć. Oni tacy źle opłacani ,nieszczęśliwi. 

nie widzę E) więc proponuje dopisać jako kontr punktu D) żeby była tam siedziba raszyńskiego PiSlandu w końcu mają 62% populacji ziemi raszyńskiej. Ja osobiście zagłosuje jak coś na C) w końcu w Raszynie mamy wszystko prócz burdelu a w sąsiedztwie Urzędu będzie się dobrze komponował. 

miałem się wczoraj zapytać ale zostawiłem to na dziś... a co ze sprawą z "hotelu złamanych serc" zwanym potocznie w Nidzicy "Myśliwskim"? Mam nadzieję, że jak się odbędzie c.d. to zostanę o terminie jak i miejscu sprawy powiadomiony? 

trochę szczegółów... Otóż w 2015 (akurat byłem wtedy w Londynie) we wrześniu było bardzo "miło" w pewnym przytulnym hotelu na gościnnej ziemi mazurskiej. Oczywiście wyrok już zapadł w tej sprawie (widziałem go na własne oczy) ale nie wszyscy o tym wyroku ponoć wiedzą (czytaj główny zainteresowany). Gdzie z czego co wiem to postanowienie sądu (nawet wydane zaocznie w tym przypadku) otrzymują wszystkie strony postępowania (poszkodowani również)... A więc jeżeli jedna ze stron składa odwołanie od wyroku to... liczą, że już na drugiej sprawie będą sprawcy, poszkodowani, świadkowie no i publiczność. A życie już napisze dalszy scenariusz...

a z rana... za "mało śliski" temat... Jarku Aranowski poczekaj jeszcze trochę a zapewniam cię będzie bardzo śliski temat, oj będzie.

https://web.facebook.com/photo.php?fbid=1822956567917133&set=a.1646370802242378.1073741828.100006084228040&type=3&theater

środa, 18 stycznia 2017

chyba w temacie jak to w Urzędzie jest, no i dlaczego zrezygnowała dziś jedna z pracownic

O tym już huczy, że wójt i jego sfora spaśli się na urzędzie a normalni pracownicy za grosze pracują. W Nadarzynie szanują pracowników. U nas tylko wierchuszka się obławia. Radni z Marcinkowskim krocie biorą jak nigdy wcześniej, sami sobie zrobili podwyżki na początku tej kadencji, i Zarębie też dali podwyżkę bo pewnie się dogadali bo ręka rękę myje, a inni mają głodowe pensje.

no jak tak dalej pójdzie to już niedługo ujrzymy kolejnych odchodzących. A już na pewno zaczną grupowo się ulatniać jak "naczelnik" wprowadzi w życie temat dwu kadencyjności (Zaręba się łapie oczywiście). A jak przyjdzie nowa władza... mogą pretorianie Zaręby się pakować.

z ostatniej chwili...

panie Zaręba co się dzieje, na Boga? Co to sypie się panu coś z tymi zamówieniami publicznymi. Jak donosi sikorka co to dziś siedziała na parapecie gabinetu owalnego to ponoć kolejna osoba odchodzi z pracy, znaczy rzuciła wypowiedzeniem. A jak tam wpadka "pozyskiwacza" od środków unijnych... już pan ochłonął? No ale jak się zarabia w Raszynie tyle ile się zarabia to co tu się dziwić, że odchodzi ktoś od zamówień publicznych. No brawo... dalej więcej dla siebie i swoich pretorianów to będzie pan sam pracował. 

kolejny (Maziarski dziennikarz) co się przyznaje

http://polityczek.pl/index.php/uncategorised/2636-maziarski-blokowalem-poslow-16-grudnia-blaszczak-moze-mnie-pocalowac-w-dupe-ale-musi-sie-w-tym-celu-zglosic-do-mnie-mailowo

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 1884
GŁOSUJCIE NA BLOG ROKU 2014 http://blogroku.pl/2014/kategorie/w-tym-sa-k-,baq,blog.html