RSS
środa, 26 października 2016

UWAGA RODZICE... 

Ale będzie smród! Niech Pan napisze Panie Grzegorzu o Orlikach w Raszynie i Wroniku. Właśnie wyszła sprawa na jaw, pisze o tym Gazeta Wyborcza: "Nigel Maguire nie ma wątpliwości, że jego syn zachorował na raka przez grę na boiskach ze sztuczną nawierzchnią. Takich jak popularne w Polsce Orliki. Prawie wszystkie tworzone są na tonach gumy z recyklingu. Często zawierających toksyczne chemikalia, w tym rtęć, ołów i arsen. Unia Europejska i bogate kraje już reagują. W Holandii aż 30 klubów postanowiło przebudować swoje sztuczne boiska treningowe." ciekawe czy w Raszynie batem będą gonić dzieci na te toksyczne boiska bo bocian nie ma dzieci w szkole to ma gdzieś. A inni nich narażają dzieci. Panie Marcinkowski czas otworzyć oczy! No chyba, że dzieci maja łapać raka.

myślę, że nie będą mieli czasu na to by naprawiać jakieś tam boiska trzeba przecież zacząć budować halę sportową... rewitaizować al. Krakowską... Austeria się sypie a tu jeszcze jakiś wronik i orlik. Nie ma czasu... A co na to powie dyrektor Klimaszwska (pewnie jako sympatyk PiS-u Wyborczej nie czyta). Tak więc Drodzy Rodzice czas się zainteresować z czego został zbudowany nasz wronik i orlik... no chyba, że nie ma co się bać jakiegoś tam raka? W końcu PiS nas obroni... prawda panie Zaręba (zwany jeszcze Wójtem)

wtorek, 25 października 2016

a starix na to...

Znakomity pomysł ! Czym większe zadupie tym bardziej docenimy zasługi, babajagi i tego co w porozumieniu z bratem ukradli Księżyc. Tak trzymaj stoperanie, a Nara.

masz rację... jak się zmieni władza, to myślę, że w Raszynie miejsce nie godne takich Polaków jak para prezydecka więc zmieni się nazwę ów rond na proponowaną przez stopera... Bolka i Lolka jak i Żwirka i Muchomorka jest dobre i nie będzie budzilo chęci protestów...

a gdy przyjdzie czas odsłonięcia tablicy nazwy ronda proponuje by Zaręba zagrał na trąbce

nie tylko ja ale starix też się zdziwił postawą stopera... A może starix stoper przejrzał na oczy i głupota PiS-u zaczęła cisnąć już tak na mózg, że musiał aż to powiedzieć.

kontynuacja głupich pomysłów - najpierw księdza Popiełuszkę. czy raczej pamięć o nim, "uhonorowano" "pomnikiem" na zadupiu, teraz dwa lokalne ronda będą miały patronów. Tylko po co ?To jest deprecjonowanie pamięci tych ludzi. Bez względu na to, jak postrzegane są ich zasługi.

Aż się boję pomyśleć, że rozwiną się podobne inicjatywy -przy Szkolnej/Poniatowskiego, Lotniczej/Sportowej i nie daj Bóg w Słominie lub Wypędach.
Nie można było skromniej i weselej - Bolka i Lolka, Żwirka i Muchomorka ?

stoper to, że pomnik Popiełuszki postawili na tzw dla ciebie zadupiu to nic ale skoro już stoi to warto by było choć panie Zaręba raz w roku (motyla noga) 19 października położyć jakąś wiązankę... No ale w sumie po co, co tam jakiś Popiełuszko prawda panie Zaręba lepiej było grać na trąbce dla Gierka... Pan to zawsze wie gdzie być i jak się ustawić. 

o Matko Boska... jak podaje na forum kowalski jasiek 

wiadomosci.wpr24.pl/ronda-pary-prezydenckiej-w-sekocinie;29409.html

panie Zaręba... Duda w Raszynie co to się będzie działo... oby pan był jeszcze Wójtem już nie wspomnę czy Duda będzie jeszcze prezuydentem. Bo jak w tym tępie będziemy szukać zaczepki z sowietami to może nie tyle was nie być ale ronda w/w... 

jak się właśnie dowiedziałem na facebooku to dziś jest dzień kundelka a więc Sunia ma swoje święto, małe święto...

w związku z rewelacjami medialnymi (TVPiS) to Rosja stoi za zamachem na Tupolewa 154 (!!!) Mam więc pytanie do swoich wszystkich kolegów, przyjaciół tych co symaptyzują z Prawem i Sprawiedlwiością. Stworzyliście sobie własne życie, macie domy... większość z was ma firmy własne a więc zarabiacie więcej niż przeciętny Wiśniewski i co... i w imię PiS-u jesteście gotowi stracić to wszystko. Pomyślcie co będzie jak nie daj Boże nasi nie zdążą odpalić czolgów by jechać po wrak tupolewa a sowieckie czołgi będą już nad Wisłą. Oczywiście co tam wasz, życie... rodziny... firmy, pieniądze, domy czy samochody ważne by Tupolew wrócił do domu. A więc raz jeszcze powtórzę czy warto popierać koledzy PiS? Myślę, że każdy sam powinien sobie odpowiedzieć. 

na spacer z Sunią a po spacerku coś dla "nowego" prezesa Spółki Wodnej...

dziś rok jak nami rządzi miłościwie Prawo i Sprawiedliwość z tej okazji Duda zwany prezydentem (???) ogłosił narodowy program zwany Akcja Wisła... polega on na pogłębieniu dna i bardziej jak do dziś trzymanie się koryta...

a więc od jutra...

https://www.youtube.com/watch?v=s4qzY20-74w

UWAGA... UWAGA... UWAGA...

żarty się kończą... myślę, że nie na darmo Duda powiedział, że jak coś to pojedziemy po wrak Tupolewa na czaołgach. A więc teraz będzie potrzeba nam wiele czołgów...

http://polityczek.pl/index.php/uncategorised/1550-gazeta-polska-polski-polityk-zlecil-rosyjskiemu-generalowi-dokonanie-zamachu-w-smolensku

jeżeli w/w wieść pójdzie w świat... a dokładnie na Kreml to w końcu ktoś tam się wkurwi i... zobaczymy czyje czołgi będą szybciej i gdzie. Tak więc jutro mogę się założyć, że "patriota-idiota" roku 2016 będzie brylował w TVPiS. 

zadam pytanie wszystkim co popieracie Prawo i Bezprawie... macie domy, rodziny, samochody, jesteście szczęśliwi... i co chcecie to wszystko stracić bo facet z kotem szuka "prawdy" na siłę za śmierć brata. Nawet nie macie pojęcie ile może teraz po tych słowach braci stracić braci, mężów żon a żon mężów... no i dzieci które nie są nieczemu winne. A więc cóż wierzcie w w/w brednie i czekajcie na wojnę... a nie będzie już odwrotu. Może dobrze, że tak naprawdę niczego nie mam to i nie będzie mi żal tego stracić, a życie, a kurwa co to za życie...

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 1774
GŁOSUJCIE NA BLOG ROKU 2014 http://blogroku.pl/2014/kategorie/w-tym-sa-k-,baq,blog.html