RSS
czwartek, 21 sierpnia 2014

coś mnie tchnęło... pani sekretarz (nie wiem czy czyta jak nie to pewnie jej POn POwtórzy) proszę o publikację BIP-a bardzo prosimy... my Mieszkańcy. 

a czemu pani nie publikuje? Tu może być kilka wersji...

a) bo zapomniała (ale przecież sękler cały czas przypomina)

b) nie chce (czytaj bo publikacja nie jest wygodna pewnym osobą) publikować (ale będzie w końcu musiała)

c) opublikuje przed wyborami (tyle że wtedy może jeszcze bardzie pobudzić umysły wk*****ch mieszkańców) co do zarobków niektórych w Urzędzie i przy Urzędzie. 

d) a może myśli że się upiecze publikacja (po przegranych wyborach kogo by interesowały zeznania byłego już Wójta Zaręby... czy też vice viecznego, valecznego lub też "lubianego" POna)

w przypadku punktu "d" nie jest to możliwe bo w nieskończoność nie możemy czekać pani sekretarz PUK PUK... 

a  co do "c" to im dłużej jest BIP ukrywany tym gorzej bo proszę niech pani sobie wyobrazi, że publikujemy na tydzień przed 16 listopada... i przeczytają to mieszkańcy. Hmm powie pani a kto wchodzi na BIP-a? A wystarczy że ten s******n sękler tematu pilnuje a to tak jakby cały Raszyn czytał. Nie wierzycie... myślcie tak dalej, że blog czyta kilka tylko wybranych osób. Może nie tylko się domyślam ale wiem czemu BIP nie jest publikowany... i obym nie musiał powiedzieć, że miałem rację. Tak więc PUK PUK... czekamy... 

p.s wiem że blog czyta (nie tylko POn-oć czyta) były POn sekretarz Kucharski tak więc proszę POna żeby POn przekazał pani sekretarz, że czas się zbliża gdyż sPOłeczeństwo chce POznać... ile i za co koryto było wypełnione.

a może punkt "a" jest tu wyjaśnieniem tajemnicy może rzeczywiście pani zapomniała... tak więc moim obowiązkiem jest przyPOmnieć raz jeszcze... może jakieś pismo POnaglające? 

PUK... PUK...

można powiedzieć że już za tydzień dożynki i MEGA PROMOCJA władzy Najwyższej... nie wierzycie, to może ktoś się ze mną założy? Zaręba... Zaręba i jeszcze raz Zaręba i nikt inny. A kto zrobił to czy owo... kto jest najlepszy... Takie hasła będzie się słyszało w koło. A więc poczekamy na 31 sierpnia.

żeby nie było że tylko ja coś w temacie raszyńskiej służby zdrowia... 

http://zwidokiemnapalac.blox.pl/2014/08/Ta-sama-rozmowa-od-kilkunastu-lat.html

od straixa...

Grześ, mam pytanie do Ciebie, czy zauważyłeś nerwowe "ruchy" radnego powiatowego? Przegrał ankietę na własnym blogu, to ją, po prostu zlikwidował, bo liczył zapewne na inny wynik! Może to nie jest manipulacja, a rzeczywiste poparcie? No i o co chodzi z p. Koper, ona też kandyduje na Wójta? (jakoś sobie nie wyobrażam jej na tym stołku)

nie wiem czy przegrał... bo niewielka była różnica między nim... Szarek czy Rajkowskim... On twierdzi że ktoś tam coś mieszał. Ja na pewno nie... A co do pani Koper Henryki, każdy kogo stać na kampanię wyborczą i kto jest gotów spojrzeć mieszkańcom w oczy i powiedzieć że jest gotów by przez 4 lata kierować gminą ma do tego prawo. Cóż nie będzie to mój komitet, więc nie mogę nic więcej powiedzieć. 

już niebawem rusza kampania wyborcza Donald ogłosił że będzie to 16 listopada... i coś ciekawego

Ma wzrosnąć dieta za zasiadanie w komisji wyborczej. Ma to być 300 złotych! (zamiast 130)

już widzę jak w komisjach żeby było "uczciwie" będą siedzieli ludzie Wójta... w końcu 300 pln-ów to trochę grosza jest. 

a na forum grocholica zapytuje babeyage...

pamiętam, że rozpoczęłaś swoją obecność na forum od stwierdzenia, że pewnie będziesz głosować na Iwickiego. Potem czasami coś skrytykowałaś, nad czymś się zastanawiałaś... 

Od pewnego czasu wklejasz tylko peany na cześć aktualnego wójta. Czy mogłabyś podzielić się osobistym doświadczeniem tej przemiany? Innymi słowy co Cię tak odmieniło ostatnio?

a co na to manga (szkoda, że nie babayaga)?... 

Mąż, to mąż czyli mały garbaty z krzywymi zębami co się nawrócil na katolicyzm z okazji ślubu pewnie.

czyli sugeruje że... babayagą jest żona POna... Zapewniam was, że ów widziałem ostatnio jak pieliła chodniczek przed domem  i na babeyagę niczym nie przypomina. Hmm nie wiem jak było z tym nawróceniem ale chyba nie do końca nawrócony skoro myśli by kościół zrobił mu/im tzw "inną czynność seksualną"... 

środa, 20 sierpnia 2014

na dobry sen... tyle że nie dla wszystkich

http://raszyn.blox.pl/2014/08/Partyjni-bezpartyjni-i-niby-bezpartyjni.html

czyli już możemy gratulować wygranej Piotrze? 

z komentarza...

Sęku, kto żyje przeszłością to tak jakby nie żył, robił rachunek sumienia............ chyba się starzejesz, nic nie stoi w miejscu. Udanego wypoczynku.

niestety każdy ma jakąś przeszłość bo przyszłości może już nie być. A rachunek zawsze warto sobie zrobić. Sam osobiście wiem że kilku by się to przydało w Urzędzie nim opuszczą już jesienią budynek przy Szkolnej. Oj żebyś wiedziała, że starość nie radość... A co do wypoczynku to już zapomniałem, że takowy był. A poza tym co to za wypoczynek 3 dni... Choć wspomnień będzie chyba więcej niż niektórzy mają przez rok. 

lepiej wspominać niż marzyć... 

a co do ostatniego wyjazdu... mała ciekawostka... Otóż ponoć ostatnie spalenie na stosie "czarownicy" było na Mazurach a dokładnie w Reszlu. Kobietę którą spalono nie koniecznie podejrzewano o czary a bardziej o to że zbyt szybko przyciągała do siebie mężczyzn. Oczywiście tych zamożniejszych. A więc chyba tym podpisała na siebie wyrok.

a czary jeżeli jakieś były to tylko były powodem by "zaprosić" ją na stos. Wtedy wystarczyło tylko rzucić podejrzenie... dziś nie jest tak łatwo.

a wracając już do Warszawy gdzieś po drodze zwróciłem uwagę na pewną miejscowość... Jak jedziemy i widzimy coś ciekawego to aż samo wchodzi w oczy. Nie wiem jak wy ale miejscowość o nazwie Macice można zapamiętać, tym bardziej jak zapytasz kogoś gdzie mieszka. No i nie wiem czy poprawną wersją jest:

w Macicach czy w Macicy...?

dziś gdyby żył mój ojciec skończyłby 68 lat... a zmarł 7 lat temu... 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 1183
Kto pierwszy pokaże nam swojego BiPa?
Zaręba
Kucharski
Chmielewski
Lechańska
Marcinkowski
Pawlikowski
Smolicha
Klimaszewska
Kuczara
Iwicki

GŁOSUJCIE NA BLOG ROKU 2012 http://www.blogroku.pl/2012/kategorie/wtymsek,zb,blog.html