RSS
środa, 07 października 2015

dziś jeszcze lektura obowiązkowa (ciekawa zaręczam) o spółce wodnej i prezesie... czyli pośmiejmy się razem.

do usłyszenia...

już dziś wam zapowiadam, że jest coś takiego czego jeszcze nie było i czego nie widziała społeczność Raszyna. Oj to będzie coś na miarę raszyńskiego oskara. A moim zadaniem nie jest to ukrywać. A więc jak Bóg da (no może nie do końca Bóg) ale już niebawem "ukryta prawda" Raszyna. Ktoś powie, że nie będę miał odwagi upublicznić, a będę miał. Tak jak jeden pan rzekł do drugiego pana iż ten mu życie zniszczył rodzinne tak ja też powiem iż ze mną jest podobnie. No ale w sumie to tenże pan pierwszy cały czas ponoć chodzi po wsi Raszyn i pier***li że sękler jemu zniszczył zycie rodzinne. Hmm a co ja mam z tym wspólnego. W domu jego to nie byłem chyba z 3 lata... żony tym bardziej na Raszynie nie widywałem choć niczego sobie jeszcze. A przepraszam Mirku byłem teraz podczas pobytu w Raszynie, ale nic złego nie robiłem a tylko rozmawiałem z szanowną małżonką (a czego się dowiedziałem to już moje). Oczywiście za każdym razem jak bedę mam zaproszenie i powiem ci że zawsze skorzystam. Oj pyszny był ten obiadek... Tak więc przepraszam ale nic ci nie zniszczyłem... no chyba jak to już ktos ci powiedział (prosto w oczy, a może nie powiedział co?) że (cytuje) "... a pewnie że ci zniszczył no i (tu pada nazwisko kochanki) też ci i ją do łóżka podrzucił..." Mirku nie bądźmy dziećmi sam wiesz (ja też) ile  ten związek trał więc wybacz "przyjacielu" nie mam z tym nic wspólnego. 

i powtórzę zepsułeś nie tylko to życie (twoje to twój problem) ale nie w jednym domu ktoś przez ciebie płakał. Nasz moje pozwolenie... drukuj (motyla noga) jako kolejny dowód do sprawy a ja udwodnie w którym domu jeszcze. Nie będę miał żadnych wyrzutów. Radzę po dobroci przemyśleć sprawę a nie chodzić i pier***ć po wsi Raszyn zwanej, że ty sęklerowi to żadnej krzywdy nie zrobiłś i zrobić nie zamierzasz. Takie bajki to możesz jak to mawiał mój ojciec świnią na dobranoc opowiadać, no i może swojej przyjaciółce gdy się razem spać kładziecie. Jakby maż ów damy chciał wiedziec gdzie to powtarzam niech stuknie na maila sekler@vp.pl (i po co tu detektywa wynajnować) sękler wie tyle, że... Tak więc panie Pawle jak ma pan cheć poznać adres gdzie szukać tego wszystkiego służę pomocą, bo pomagać to moje zadanie. 

czekam no i do miłego jak to się mówi... 

p.s. ktoś kiedyś powiedział a jak się czują dzieci jak czytają... no właśnie jak się czują gdy czytają no i jak matka odchodzi z domu bo gdzieś (dane do wiadomości blogu) jest jej lepiej. Nie ja krzywdzę te dzieci tylko wy... no ale przecież Mirek zawinił a sęklera pobiją...

a dziś c.d. zEROTOMANA WSPOMNIEŃ Z ULICY KREDKOWEJ... 

PUK PUK... panie Mirku nie chce straszyć ale to już w piatek za dwa dni. Mam nadzieję, że się Kurier Rodzinny pochwali jaki to na tamten czas (2010 rok) był z pana "dobry" gospodarz. Radzę się do sprawy dobrze przygotować bo każde słowo może być bardzo ważne. No ale co ja będę pana pouczał prawo pan zna, szkoda że gorzej z przestrzeganiem. 

wtorek, 06 października 2015

oj ja do Anglii a tu takie rewelacje. No cóż poczekamy na aktualizację wieści ale jak się potwierdzą to już wiem, że mam w końcu tę swoją pierwszą setkę w TOP 1000. Pożyjemy poczekamy wieści nie uciekną. 

na dziś cóż dobranoc...

nie wiem kiedy jeden czy drugi ze szwagrów ma imieniny, oby tylko nie pili czegoś podobnego

https://www.youtube.com/watch?v=uU9h6drTg9o

gdy byłem w Raszynie u jednego kolegi a tak przy luźnej rozmowie (bez alkoholu) pokazał mi coś ciekawego. Pewnie wy już to widzieliście coż ja nie i co odcinek to lepszy. Zacznijmy może od czegoś takiego SZWAGRY (tylko bez podtekstów) 

https://www.youtube.com/watch?v=Lp_0DY6Hcic

jedno co można powiedzieć to... na szwagrze zawsze można polegać

patrz Piotrek to obaj w Raszynie byliśmy a nic nie wiedzieliśmy o tym

Wpada człowiek na kilkadziesiąt godzin do Polski i dowiaduje się tylu ciekawostek, a każda następna lepsza.  Jedno jest bezsporne, gmina Raszyn stała się obiektem zainteresowania nie tylko instytucji kontrolnych ale i aparatu ścigania. I na teraz to tylko tyle. A może aż tyle...

ciekawe co?

z poczty (nie mojej) ale u mnie tez ciekawie... choć tego co się dowiedziałem w Raszynie to mi wystarczy za wszystkie poczty już do końca roku...

"/.../ A ja nie zdziwiłabym się, gdyby zastępcą Lechańskiej została w gimnazjum Smolichowa. Ostatnio godzinami przesiaduje w jej gabinecie a pewnie nie chce przejść do historii gminy jedynie jako żona swojego męża i kosmetyczka".

No proszę, jakie scenariusze pisze życie, a czas zweryfikuje tę ciekawostkę. Serdecznie dziękuję, proszę o więcej ciekawostek.

a swoją drogą co do pana co to zniszczył innemu panu życie... po co gadać kiedyś to by się umówili jak przystało na "szwagrów" nie bynajmniej na wódkę ale by sobie dali po mordzie i albo żona by wróciła albo by została przy zwycięzcy. Oczywiście nie pochwalam bicia, no chyba, że... 

https://www.youtube.com/watch?v=jylkCsYCPbM

choć ponoć gadają na wsi, że i tak dojdzie od ostateczności bo jak w powiedzeniu "kowal zawinił a powiesili cygana" tak i tu będzie tak że "kasanowa z Raszyna" robił swoje a wpierdolą blogerowi (jak zawsze). 

a co do kowala to ponoć w Raszynie "Kowal zawinił a prezesem pozostał Lechański"

a co u drugiego blogera Raszyna Iwickiego?

A po powrocie wreszcie przyjdzie czas na złożenie powiadomienia o poświadczeniu nieprawdy w  dokumencie o istotnym znaczeniu prawnym. Co się odwlecze, to nie uciecze. Prawda?

prawda, prawda Piotrze wszak "krew miała się polać" no to będzie się lała strumieniami. Czy ty wiesz, że do dziś ludzie nie wierzą żeś na Zarębę i jego klikę ręke podniósł. Jak im mówię żeś sprawy ruszył to nie wierzą. Mowią, że to przykrywka, żeś jest w zmowie. Oj czego to ludzie już nie wymyślą. Jak rozumiem to ow powiadomienie będzie skutkować tym, że w Urzędzie na Sodomy i Gomory się zatrzęsie tak że w Londynie i Osace będzie wiadomo że tak to tylko Raszynie gdzieś w Europie Wschodniej. 

a co do Japonek oj żeby tam był jeden samorządwoeic to by kimona fruwały... Jakbyś kiedyś jeszcze był i tak przez przypadek to pozdrów tę w zielonej kratce. 

p.s. rozumiem że po złożeniu tak koło Bożego Narodzenia w niektórych domach zapanuje atmosfera strachu jaki oni zgotowali innym... Z Bożym pozdrowieniem ja też jestem z tobą. 

BARDZO WAŻNE...

pamiętacie tego co to takie ładne wierszyki pisał dla mnie i Moniki na forum... może by tak się raz jeszcze wysilił bo 14 października urodziny ma POn Michał Kucharski POlityk i kandydat na (p)Osła... byłby to chyba dobry prezent, no nie lepszy od innej czynności ale na ten to chyba zgody by nie dała pani Kucharska (pozdrawiam tak przy okazji)...  każda żona lubi mieć wyłączność na te czynności (o ile ją inna nie zastąpi... dane do wiadomości blogu)

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 1376
GŁOSUJCIE NA BLOG ROKU 2014 http://blogroku.pl/2014/kategorie/w-tym-sa-k-,baq,blog.html