RSS
poniedziałek, 26 września 2016

mam nadzieję, że dziś coś ciekawego będę mógł napisać o pewnym misiewiczu-PiSiewiczu raszyńskim...

no i ciekawe jak się czuje POn Michał który tak na swoim banerze promował dziś obecnego ministra zdrowia Radziwiła

no i już jest lepiej

Wizyty z ostatniego tygodnia: 20888

niedziela, 25 września 2016

ciekawe... podpisane od osoby podającej się NIBY SOŁTYS...

A Raszyn II zdecydował na zebraniu, że emeryci będą jeździć na wycieczki

niech jeżdżą, widać cała kasa idzie na seniorów. Tak jakby sołectwo to seniorzy. A tak nie jest. No ale to już niebawem sobie wyjaśnimy z panią sołtys Wolską.

pytanie do NIBY SOŁTYSA, czy niby Raszyna II czy Grocholic?

tak było tydzień temu

Wizyty z ostatniego tygodnia: 18814

zobaczymy jak będzie teraz... 

no i oczywiście przypominam mieszkańcom Grocholic, że od jutra zostały wam 3 dni na złożenie wniosków októrych była dyskusja w sobotę. Potem macie czasu (dużo i mało) na znalezienie sobie adwokata... a potem zobaczycie co się będzie dziać. Bo nie znam osobiście przypadku by ktoś odpuścił 1,5 miliarda... (nie miliona) bynajmniej.

tak więc jak mówi PiSmo Grocholicom "...nie śpijcie a czuwajcie..." 

wyjaśnienie od starixa...

Grześ, normalnie scenariusz Rancza naPISany jest na podstawie wydarzeń raszyńskich! Kierownik rady ; kretyn, przerosła go ambicja nad rozumem! On, nie widzi tego, jak się z niego ludzie śmieją, jak nim manipuluje "ojciec i matka" w jednej osobie. Ale to na ul. Sodomy i Gomory od kilku lat jest normalką. Amen znaczy nara.

wiesz co starix... taki "dwa w kjednym" ojciec i matka to dziś brzmi jakoś dziwnie. Czyżby przewodniczący Marcinkowski w przypadku "gender" ojca i matki cos sugerował. Może coś wie wiecej niż przeciętny Wiśniewski w gminie Raszyn. No cóż czekamy na c.d. "rancza raszyńskiego" 

"ojciec i matka" będzie miał cięźki tydzień. 


z ostatniej chwili...

Mam nadzieje, że " nasze " światełko ogląda na TVP 1 Ranczo. Nara.

a wiesz, że ja przegapiłem... coś straciłem starix? Może jakieś streszczenie? A może starix napiszemy jakiś scenariusz na nasz raszyńki odcinek "rancza" ups "koryta"? 

o ciekawy apel na facebooku dla wszystkich pobierających 500+

SKORO ZAPŁODNIONA KOMÓRKA JAJAOWA MA BYĆ TRAKTOWANA TAK JAK CZŁOWIEK TO DLACZEGO 500+ WYPŁACANE JEST OD URODZIN A NIE OD POCZĘCIA...

racja... idziesz do ginekologa ten potwierdza powiedzmy 12 tydzień (3-ci miesiąc) i już kasa leci wstecz no i 6 do przodu. Więc 9 miesięcy pobierasz 500+ (4.500 pln-a) i to już jest ładna wyprawka dla malucha. 

a ja tak się pytam bo temat... wciąż żyje. Jak tam tatuś Łabendowicz, dalej uważa mnie za wariata? Przyjdzie panie Marku dzień, że będzie pan mnie przepraszał za te słowa. No ale może wtedy być za późno na wyjaśnienia. Na jakiej podstawie pan tak uważa, bo co córka Monika panu tak powiedziała? A może by tak Monika coś innego opowiedziała... Nie... no to już niedługo na blogu (i nie tylko) opowiem na blogu. 

pozdrawiam sunię mam nadzieję, że nie skończyła na ulicy lub w KL Paluch...

nie tylko blog zakazano czytać w Urzędzie... Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale były próby też wyłączenie blogu... Tak, tak... jeste takie jeden pan w Raszynie którego prawda pisana najbardziej szczypie w oczy i boli do dziś, że próbował na wszelkie sposoby blokować. Oczywiście sam tego nie uczynił, a chciał koniecznie nie swoimi rekoma ale cuddzymi brudy czyścić. Oczywiście osoby takie zgłosiły mi te proby i powiedziały, że w życiu by tego nie uczyniły. Tak więc zapytam wprost może by tak ten pan sam się udał do Agory... udowodnił, że skrzywdzony jest przez sęklera i blog wyłączył. Oczywiście życzę mu powodzenia... a nie namaawiał swoją żonę (???) swego dawnego kolegę... 

powiem wam, że w tym tygodniu będzie bardzo ciekawie na Raszynie. Jutro mam nadzieję, wyjaśnić coś ciekawego jak dostanę potwierdzenie tematu natychmiast informuję o złodziejstwie w Raszynie. 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 1750
GŁOSUJCIE NA BLOG ROKU 2014 http://blogroku.pl/2014/kategorie/w-tym-sa-k-,baq,blog.html