RSS
poniedziałek, 01 września 2014

pytanie do (TW) Zaręby... jakby tak nie wchodził na forum a wiem, że wchodzi na blog to ja może za forum...

Po Gminnych Dożynkach, na których organizacje pozarządowe zostały zmuszone do organizacji pikiety odmową udostępnienia miejsca na stadionie, mam pytanie do obecnego wójta. Czy było warto wszczynać wojnę z NGO? I po co? W NGO zrzeszonych w Forum Rozwoju Gminy Raszyn jest ok. 340 osób. Wszyscy są zniesmaczeni wójtową cenzurą. Z listu roznoszonego w imieniu wójta na dożynkach wynikała, że wójt potraktował tą gminną imprezę jako początek kampanii wyborczej. Artykuł w Kurierze Południowym i zapewne kontynuacja w kolejnym numerze chyba nie jest najlepszym pomysłem na promocję. I kolejne pytanie, kto był pomysłodawcą durnego pomysłu na wojowanie ze stowarzyszeniami?

Raszyn GWIŻDŻE... Raszyn TUPIE... mam nadzieję że ten gwizd był dobrym sygnałem i słyszalnym pod sceną, że nie wszyscy popierają ZADŁUŻENIE GMINY RASZYN... nie dotrzymywanie obietnic (ZWROT ZA KANALIZACJĘ)... NEPOTYZM... KOLESIOSTWO... że już o CHAMSTWIE nie wspomnę (patrz nie dopuszczenie NGO do udziału w dożynkach). Mam nadzieję, że teraz już wie pan panie Wójcie że jest w Raszynie coś takiego jak NGO (zdjęcie kto był w dniu założenia pan chyba już oglądał). 

ja zaś proponuję zmienić doradców (czytaj zwolnić go) i przynajmniej (wrzesień, październik i listopad) zaoszczędzi pan jakieś 28 tysięcy na jego wynagrodzeniu. 

a POnu życzę miłego dnia...

a wczoraj na blogu gościło 208 osób... dziękuję

a pani Krysia... 

Grzegorz! czekam i czekam na tę obiecaną na wieczór wiadomość o prezencie Wiśniewskiego dla Zaręby. Byłam na dożynkach z mężem ale chyba za późno bo nic już nie zobaczyliśmy. Mało mieszkańców, jakoś pusto, nijako................

są fajne zdjęcia ale coś ze skrzynką mailową mi się dzieje, że nie mogę zdjęć odebrać. Ale co się odwlecze... A co do prezentu to był taki na jaki władza zasłużyła. Szkoda, że tak szybko Zaręba go wyrzucił za swój rydwan... Panie Andrzeju... kolejny podarunek będzie bardziej przydatny jak już nie będzie pan na stołeczku... taczki zawsze się w ogrodzie przydomowym przydadzą. Tyle że wpierw POn będzie musiał pana na nich zaciągnąć pod domek. 

oczywiście wszystkim obiecuję i mam nadzieję, że tym razem nie zniknie gazeta tak szybko z Urzędu jak i sklepów bo inaczej sam deklaruję się stanąć pod tym Urzędem i rozdawać Kurier Południowy wszystkim przechodzącym...niedziela, 31 sierpnia 2014

coś od Marka...

http://onzr.blog.pl/2014/08/31/z-dedykacja-dla-wszystkich-dwulicowych-startujacych-w-wyborach-samorzadowych/ 

od grocholicy...

ale w sumie nie mam o czym. Był jakiś powóz z jakimś wójtem i kimś jeszcze pewnie bardzo ważnym, były jakieś występy, ale z nagłośnieniem była jakaś tragedia. Był jakiś kucyk o rok starszy, ten sam pociąg dla maluszków (mam chyba zdjęcia sprzed kilku lat), było banji.

Najfajniejsze jest chyba to, że nie było kolejek. Bo nie mogę zaprzeczyć, że to moje dzieci są główną przyczyną sprawczą tych wypraw na dożynki i inne pikniki, ale widzę, że i one powoli są znudzone. Jak te inne dzieci, dorośli, seniorzy, którzy nawet już po grochówkę się nie tłoczą.

Albo się im przejadła i to nie tylko grochówka, a cała formuła tych dożynek, albo tak jak jedna starsza pani przy bramie powiedziała: a jakie to dożynki, to przecież impreza przedwyborcza. No, ale ona przyszła, wielu innych podobnie myślących już nie.

jedno jest pewne Agnieszko że ten Wójt (TW) już po raz ostatni się bryczką przejechał... bo Raszyn GWIŻDŻE... Raszyn TUPIE... 

p.s. potwierdzam tłumów nie było... 

widzę, że oglądalność no i poczytalność idzie w górę... i chwalmy Pana... POna też... 

ciekawe jak całą imprezę opisze Iwicki... A ja w imieniu kolegi dziękuję za podpis na płycie Oddziału Zamkniętego. 

mam nadzieję, że przywitanie Wójta (TW) Zaręby było słyszane na scenie Piotrze... bo dziś Raszyn GWIŻDŻE... Raszyn TUPIE... Raszyn ma Zarębe... 

tak więc do jutra.

a bo bym zapomniał dziś przekazałem pani redaktor z Kuriera... Południowego "dobrą" nowinę o tym jak to w mgnieniu oka zniknął cały nakład w/w gazety z Urzędu Gminy... Nie to żeby do czytania. No i dziwne też że szybko gazeta znikała ze sklepów. Oczywiście sygnał ze znikającą gazetą otrzymałem sms-em (dane urzędnika do wiadomości blogu) ale panią redaktor bardzo ta informacja zaskoczyła i chyba trochę przeraziła... Ale pewnie wszystko już główny odPOwiedzialny opowie...

Dożynki dożynkami, grzybobranie grzybobraniem , a kiedy Sękler przyzna sie do......., doskonale wiesz o co chodzi. Czekamy.

a do czego to ma się sękler przyznać...? Bardzo chętnie a czy inni przyznają się do swoich grzeszków? 

oczywiście od starixa...

To jest początek burakowatej kampani, tylko patrzeć, jak zareba będzie modlił się TRZY razy jednego dnia w różnych parafiach, ja go rozumiem, kity wstawia nam czwarty rok, to i ma coś na sumieniu! A, bo bym zapomniał, red. kaiper zapewne zrobi wspaniały reportaż z "gospodarskiej" wizytacji pana sztywnego na plebani, co to wszystko i na zawołanie mogą zrobić! Pani red. kajper, mam już dla poni tytuł na pierwszą stronę kozetki rodzinnej; DZIADOSTWO I JESZCE RAZ DZIADOSTWO, prawda, że fajne.

pewnie że fajny... powinieneś od Kajperowej wziąć jakąś kasę za prawa autorskie. 

p.s. a "praworządnym" dobrze radzę by trzymali się z dala od kościoła... już taki jeden zrobił najlepszą reklamę, że kościół to mu może zrobić... tzw "inną czynność seksualną"

a dziś wieczorem coś co wydarzyło się na dożynkach... i jaki to prezent dostał od Wiśniewskiego Zaręba. Oj będzie śmiesznie a wszystko w tle gwizdków... tego jeszcze nigdy nie było. Ani Rajkowskiego anie też Iwickiego nie witały gwizdy... Ale jaki Wójt taka reakcja i nie zagłuszy tego RED. w Kurierze R.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 1194
Kto pierwszy pokaże nam swojego BiPa?
Zaręba
Kucharski
Chmielewski
Lechańska
Marcinkowski
Pawlikowski
Smolicha
Klimaszewska
Kuczara
Iwicki

GŁOSUJCIE NA BLOG ROKU 2012 http://www.blogroku.pl/2012/kategorie/wtymsek,zb,blog.html