RSS
wtorek, 28 marca 2017

tak więc u Iwickiego Sting a w CKM(R) b/k

panie Zaręba czegoś nie rozumiem a mało takich jest sytuacji proszę więc mi wytłumaczyć jak to jest z tym Piotrem Iwickim. Jak rządy swe w CKM(R) objął "najlepszy" tam dyrektor to w tym centrum jest jak jest a to się jakiś "dziwny" film puści (prawda panie Smolicha)... a to seniorzy zaśpiewają by wypełnić czymś czas... a to zaproszą jakąś "gwiazdę" z lat '80-tych... No cóż Sting też nie jest pierwszej młodości ale Sting to Sting i jakby tak Iwicki zaprosił taką BIG STAR do Raszyna to obawiam się, że do końca roku by o Raszynie mówili w mediach. A tak... no cóż widać Iwicki był za "cienki" na jakiś wiejski dom Kultury i mamy takie gwiazdy jaki dyrektor. 


panie Wójcie, panie "prezesie" melduje wykonanie zadania już w całym Raszynie I, Rybiu, no i w Raszynie II w skrzynkach są gazetki referendalne. Dziś ładna pogoda więc i dużo osób wyszło na zewnątrz by porządkować swe ogródki przydomowe. No i wtedy gazetka trafiała nie do skrzynki a do tzw reki z kilkoma pozdrowieniami od pana i Rady Gminy. Nie będę ukrywał, że pana a w szczególności pan też ludzie "pozdrawiają" (dane do wiadomości blogu). Pana i tego drugiego jak to dziś jeden go nazwał... "garbuska". 

oczywiście kilka osób zaprosiłem (kogo mogłem) jutro pod Urząd Gminy od 12.00 do 18.00 gdzie będziemy zbierać podpisy pod wnioskiem referendalnym... jutro, w czwartek jak i w piątek... Oj się będzie działo. 

a na jednej ulicy jeden pan zapytał "co to" (znaczy gazeta). Jak mu powiedziałem, że REFERENDUM za odwołaniem Wójta Gminy Raszyn oraz Rady Gminy pan ten rzekł krótkie...

- wreszcie... 

zanim dojdzie do ciekawej sesji w czwartek to od jutra do piątku przed Urzędem Gminy Raszyn będą zbierane podpisy pod wnioskiem referendalnym. Oj nie spodoba się to Wójtowi ale cóż nie jest on od tego by coś mu się podobało bądź nie. W czwartek powiem mu co mnie się nie podoba... wiem, że jemu "spodoba" się zaś treść pytań.

poniedziałek, 27 marca 2017

we włoskich mediach jak zobaczyli nową kreację naszej Damy z Broszką (na wierzchu) okrzyknęli ją LA CITRONETTA... choć mi przypominała bardziej jednego z teletubisi (oczywiście tego żółtego) imieniem Laa Laa

ubawił mnie dziś nasz mister od San Escobar... (tzw od spraw zagranicznych). Ponoć Polska ma się zastanawiać nad podważeniem wyboru D. Tuska na szefa RE... Czyli co? 27 mniejsze od 1-go. Hmm rozumiem, że zmieniamy historię Polski (bez zasług Wałęsy) ale, żeby podważać zasady matematyki to może tylko największy głąb się odważyć.

mapka REFERENDUM...

panie Wójcie czas opublikować gdzie pojawiły się gazetki referendalne by pan wiedział kto już wie... no a pozostali będą jeszcze wiedzieć, proszę mi wierzyć, że będzie...

a więc w Raszynie II część od al. Karkowskiej w kierunku Rybia to ul. Sportowa do basenu w kierunku Rybia po prawej stronie (jutro będzie druga strona). Cienista, Słoneczna, Boczna, Klonowa, Nadrzeczna do ronda przy parku (jutro cześć druga od ronda do Karkowskiej) + bloki na osiedlu "nad rzeczką opodal krzaczka", gen. Zajączka (jutro będzie Bema i Wybickiego). Ulotki dotarły też w Raszynie II na ul. Mokrą, Krzywą, Wschodnia, Kościuszki, Graniczna, Pastelowa. Pozostałą część środkowa Raszyna II czyli Młynarska, Poniatowskiego, Szkolna, Sokolnickiego, Mieszka I, Chrobrego, Piasta, Mickiewicza, Lotnicza, Wołodyjowskiego, Nauczycielska, czerwonego Kapturka. Te ulice jak Bóg da jutro + ul. Na Skraju.

a co do Rybia to od Działkowej do ul. Na Skraju i do Raszyńskiej i ul. Lotniczej jest zrobione cała prócz ul. Kanarka, Turystycznej i Pogodnej. A więc Rybie można powiedzieć całe, a bo bym zapomniał bez domu na ul. Wielkiego Żółtego Ptaka no i domu w/w a czemu tam nie... a tak się składa, że jak zwykle jak wszedłem na tę ulicę zabrakło mi ulotki na samym końcu. Następnym razem wezmę ich tam więcej, obiecuję.  

na Raszynie I od Krakowskiej w kierunku Grocholic ul. od Gałczyńskiego do Pruszkowskiej już zrobione na dniach będą ulice od Pruszkowskiej w kierunku kościoła od Karkowskiej do Waryńskiego... A Grocholice swoją drogą są roznoszone proszę się nie martwić. A więc panie Zaręba można powiedzieć, że ponad połowa mieszkańców naszej gminy już wie, że REFERENDUM to jedyna droga na dziś.

a tym czasem przed kolejną sesją pyta pewna sikorka 

Przeglądam zmiany w budżecie - wydatki o ponad 11 mln wyższe niż planowano. Ponad 3 mln więcej na drogi (ciekawe czy więcej remontów, oby czy droższe) oraz 2,6 mln więcej na inwestycje przedszkolne. Ciekawe czy to oznacza, że tyle droższe będzie przedszkole na Poniatowskiego?

http://api.esesja.pl/zalaczniki/10931/wydatki-2_110151 pdf 

a ja zapytam wprost a skąd na to wszystko Urząd weźmie pieniadze skoro budżet nie z gumy... Podejrzewam panie i panowie Radni, że Zaręba będzie was w czwartek przekonywał, że trzeba odwiedzić SKOK Chmielewskiego. Pamiętajcie, że już jesteśmy w g****e prawie po usta (czyli dług jak cholera) ponad 61 milionów... ale co tam przecież to nie Zaręby ani (misiewicza) Kucharskiego. 

 

a tu różnica art. 190 kk a 107 kw... pewnie już za kilka dni przyda się pewnemu mieszkańcowi naszej gminy

https://stalking.com.pl/2017/02/06/art-107-kw-czym-sie-rozni-zlosliwe-niepokojenie-od-stalkingu/

widzieliście kolejny odcinek? Warto...

https://www.youtube.com/watch?v=d3ONkQ48KWY

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 1960
GŁOSUJCIE NA BLOG ROKU 2014 http://blogroku.pl/2014/kategorie/w-tym-sa-k-,baq,blog.html