RSS
czwartek, 20 lipca 2017

dokładnie o 15.00 posłowie PiS-u podpisali na siebie wyrok... BĘDZIECIE SIEDZIEĆ!!!

a chwilę po tym zadzwonił do mnie kolega sympatyk PiS-u (dane do wiadomości blogu) każdy ma takich kolegów. Bo wszędzie są ci ludzie którzy wierzą, że im coś PiSda. Poczekam jak ów kolega będzie miał problem w sądzie a będzie za "cienki" by się pochwalić, że jest sympatykiem PiS-u bo będzie miał sprawę przeciw innemu większemu PiSdzielcowi... Tak więc cóż widać w Sejmie nie rozumieją, musi po raz kolejny zadecydować w Polsce ulica...

z pamiętnika urzędniczki odcinek XVII

Mamy nowy ubaw. Marcinkowski to Adrian. Ma głosować i pospisywać. Nie pytać, nie mącić tylko ładnie robić co trzeba. Adrian z Rybia.

dziś los Adriana z Krakowskiego Przedmieścia się rozstrzygnie... Mam nadzieję, że Adriana z Rybia też. A coś ciekawego z ostatniej sesji... Czy zauważyliście jak Jarek Aranowski (ten co nagrywa sesje) był jeszcze w opozycji do Wójta o ile możemy mówić o "opozycji" Aranowskiego do Zaręby jak i Marcinkowskiego to był taki czas gdy Aranowski na filmikach podpisywał z jakiego ugrupowania jest jeden czy drugi. Jarku nie ma czego się wstydzić Zaręba i Marcinkowski startowali z komitetu Prawa i Sprawiedliwości i tak należy ich podpisywać. No chyba, że dziś to obciach (jak mówi młodzież) być z PiS-u... Liczę, że od sesji sierpniowej wróci dawne, czyli podpisywanie kto jest kto. 

a co do Adriana z Rybia niech podpisuje wszystko co sobie życzy Wiesiek...

jakbym widział posła Piotrowicza... "...czasy się zmieniają a pan ciągle zasiada w komisjach..."

https://www.youtube.com/watch?v=3mUCzwq7sXo

https://www.youtube.com/watch?v=hrG0AwUJQDQ

73 lata temu... 20-go lipca doszło do nieudanego zamachu na innego dyktatora który podpalił całą Europę... Dziś 73 lata po tym dniu inny podpala nasz kraj... Co robimy, grillujemy, leżymy na piachu... czy walczymy? Wybór należy do was... Dziś ktoś mnie zapytał czy dziś jest ten dzień? Przypomnę coś innego 73 lata temu i 12 dni też był TEN DZIEŃ... i nikt się nie pytał. Bo tak było trzeba wtedy i tak trzeba dziś... bo 

https://www.youtube.com/watch?v=8hsdAkzKaAA

"...OTO DZIŚ DZIEŃ KRWI I CHWAŁY... SŁOŃCEM LIPCA..."

panie Kaczyński, Suski, Piotrowicz... i Duda chciałbym rzec nie idźcie tą drogą ale wy już jesteście na tej drodze i zejść z niej nie możecie. Bo za wami stoi wkurwiony Suweren a przed wami nicość. A więc przypomnę tylko czy pamiętacie kogoś takiego jak Danuta Siedzikówna "Inka"... pamiętacie jakie były jej ostatnie słowa? 

PRZEKAŻCIE, ŻE ZACHOWAŁAM SIĘ GODNIE...

czy dziś godnie jest siedzieć przed TV i oglądać to co będzie się działo, czy godne jest leżeć nad Bałtykiem na zimnym piachu z browarem w ręku, liczyć na to, że inny pójdzie... czy droga młodzieży ważniejsze są gry na komputerze? NIE... NIE... NIE... gdy dziś łamane jest prawo w Polsce to możecie mi wierzyć wyłączą wam ten internet już niebawem (tak stało się w Turcji) i co wtedy będziecie wychodzić na ulice? Wtedy to nie będzie mnie i tysiące tych którzy dziś chcą stanąć i walczyć. Dziś jest ten czas, dziś... nie jutro... nie za tydzień ale dziś. 

tak więc panie Kaczyński, Suski, Piotrowicz... i Duda proszę więcej waszych zakłamanych zdradzieckich mord sobie nie wycierać kimś takim jak Polska Patriotka Siedzikówna "Inka", która wiedziała w obliczu śmierci jak się zachować. HAŃBA dziś wszystkim tym, którzy na ustach mają Prawo i Sprawiedliwość bo w sercu waszym jest pustka...

CHWAŁA BOHATEROM... bo dziś bohaterstwem jest spojrzeć takim jak wy w oczy... Kaczyński, Suski, Piotrowicz... i Duda i powiedzieć to co powiedział Kazik 

COŚCIE SKURWYSYNY UCZYNILI Z TĄ KRAINĄ... 

jeżeli dziś poleje się nasza krew pamiętajcie, że zawsze tak jest, że wasza poleje się później... Nie ma rewolucji bez ofiar, tak jak nie ma wolności bez rewolucji!!!

dziś o 20.00 pod pałacem pajaca... wszyscy się spotykamy. Ne wierzmy, że on coś zawetuje!!! Dziś albo nigdy. Przypomnę tylko, że dziś jest też 73 rocznica zamachu na innego dyktatora, który podpalił Europę... Dziś 20-go lipca bo jak nie dziś to do końca życia możemy już być niewolnikami PiS-u.

myśleliście, że sądny dzień był przed wczoraj... nie on będzie jutro. Jutro wszyscy pod Sejm i pod pałac Dudy... Obym się mylił, ale lepiej jutro będzie dla PiS-u, żeby ich ludzie nie dopadli... A ja marzę nie o spotkaniu nie z Kaczyńskim ale chamem niejakim Tarczyńskim.

nie wiem jeszcze nie sprawdzałem czy numer ten prawdziwy ale jakby ktoś chciał się z damskim bokserem niejakim Tarczyńskim ksywa "jenot" umówić na solo to podali jego numer na facebooku... Może jutro mu wyślę pozdrowienia dziś niech jeszcze sobie pośpi... i śni o kawalerze którego tak kocha zwanego Kaczyńskim.

533 242 619

UWAGA... historia lub się powtarzać 

https://www.youtube.com/watch?v=_7cBBHiRPao

nie pozwolić by Suski i Piotrowicz spierdolił z Sejmu...

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 2045
GŁOSUJCIE NA BLOG ROKU 2014 http://blogroku.pl/2014/kategorie/w-tym-sa-k-,baq,blog.html