RSS
środa, 27 lipca 2016

zejdźmy na ziemię czyli do Raszyna i powróćmy do tematu rewitalizacji i pani "specjalistki" powtórzę, mam nadzieję, że rewitalizacja nie będzie polegać na braniu kasy z Urzędu a nic nie robienie. Bo obiecuję, że będę miał czujne oko na temat a że wielu znajomych moich mieszka przy alei Krakowskiej więc będziemy mieli oko czujniejsze. Obiecuję dziś przejść się w jedną jak i w drugą stronę i spisać najważniejsze punkty do rewitalizacji. Ale z tego co już mogę podać to czy rewitalizacja obejmuje:

czyszczenie rowów przy alei?

zamiatanie chodników...

sprzątanie przystanków...

oczyszczenie słupów (latarni) z reklam wszelakich...

likwidacji słupków biało-czerwonych... 

naprawa chodników...

usunięcie reklam szpecących Raszyn od dawna...

odmalowanie kładki dla pieszych nad Krakowską...

usunięcie z przystanku pod kładką smakoszy płynów wszelakich... 

sprzątanie terenu obok Matki Boskiej Pielgrzymkowej przy Sportowej...

oczywiście to nie wszystko a tylko to co pamiętam... Tak więc liczę na szybką reakcję i doprowadzenie (rewitalizowanie) Krakowskiej jak najszybciej bo w końcu za to płacimy "specjalistce" grube pieniądze (nie bynajmniej 1,5 tysiąca pln-ów) Gdyby ktoś z czytelników miał jakieś propozycję proszę pisać nie bać się "specjalistka" w końcu od czegoś jest... i za coś pieniądze bierze.

w związku z tym, że mamy zawarty jakiś tajny pakt (źle mi się to słowo kojarzy) zawarty z Janem Pawłem tak więc nic stać się w te dni nie może... Na wszelki wypadek proponuję odpukać w niemalowany pusty Tępy łeb bo jak się okaże, że ów pakt koledzy z dzihadu mają gdzieś to co? czy panie poseł Tępa zwana niesłusznie Kępą poda się do dymisji? Raz jeszcze powtórzę w takim razie (ów tajemniczego paktu) by odwołać całą ochronę ŚDM wszak nic stać się nie może. 

a "bydlakowi" Tarczyńskiemu proponuję by stanął pod warszawskim meczetem między Dworcem Zachodnim a Blue City z napisem widocznym "śmierć islamskim psom" oczywiście posła Tarczyńskiego też będzie Jan Paweł II strzegł... ale tak na wszelki wypadek proponuje by pod ręką miał gdzieś ze 2 sztuki AK 47... i ze trzy granaty. 

wczoraj oficjalnie ruszyły ŚDM... dziś przylatuje do Polski głowa kościoła katolickiego... a tym czasem poseł Beata Kępa vel Tępa przekonuje nas, że ponoć mamy jakiś tajny pakt zawarty z Janem Pawłem II więc samym tym ów dni najbliższe zwane ŚDM nie są zagrożone. A więc odwołajmy te tysiące policjantów... wszak jak Tępa mówi nic nam nie grozi... Papież też niech odwoła ochronę... wszak jego poprzednik czuwa. 

pani poseł skoro Jan Paweł II czuwa w Krakowie to ja proponuje zawrzeć kolejny pakt tym razem w Warszawie... odwołać byłych GROMowców (ochronę Prezesa) i niech Jan Paweł nad nim czuwa... wszak pod taką ochroną nic mu nie grozi. 

a żeby było śmieszniej ktoś jeszcze na sam koniec posłowi Dominikowi "bydlakowi" (bez urazy bydła) Tarczyńskiemu z PiS-u dorzucił by na solo wyzwał jakiegoś islamskiego bojownika z Syrii... 

powiem wam, że w życiu widziałem wiele ale chętnie zobaczę jak nasz bohaterski poseł na sam widok kogoś kto gotów umrzeć za swoje przekonania zwyczajnie się zesra... Widok to bezcenny. Powiem wam szczerze, że kiedyś nie chcący poznałem jednego z gości co to myślał, że jest wielkim gangsterem... do czasu jak kiedyś kule mu zaczęły świstać koło łba to już zabawa w gangsterkę mu się przestała podobać. Tu jest podobnie... siedząc w sejmie a nie w okopach Syrii jest łatwo być odważnym panie pośle. A niech pan pojedzie kurwa mać z tymi chłopakami co ich Antoni patron opętanych wysłał na wojnę i zobaczymy jak często będą panu pampersy zmieniać...

pod twittem posła Tarczyńskiego ktoś trafnie mu napisał... Oczywiście to jeden z wielu wpisów pod jego wezwanie do wojny z państwem islamskim. Nie będę się dorzucał bo nie warto tego gnoju PiS-owskiego roztrząsać bo już śmierdzi jak cholera, ale wielu mu pojechało po całości ale jeden w szczególności 

"prawda ci to u nas znana od pradziada, że im kundelek mniejszy tym głośniej ujada"

tak więc panie pośle Tarczyński zakładać płaszcz biały z czarnym lub czerwonym krzyżem (żeby cię lepiej ci z isis widzieli) z krzyżem w ręku i "bogurodzicą na ustach" na wroga... bij kto w Boga wierzy, za Prezesa, za Smoleńsk, za głupotę... huuuuuraaaaaaaaaaa

pamiętacie "bohatera" co to chciał się z Wałęsą stukać (tylko bez złych skojarzeń)? Poseł Domik Tarczyński (PiS) znów można powiedzieć zabłysnął 

http://polityczek.pl/index.php/twitter/573-posel-pis-wypowiada-wojne-panstwu-islamskiemu

pewnie skończy się tak jak z solo z Wałęsą na słabszego się porywał z chęcią ale jak mu Michalczewski też emeryt tyle że bokserski zapowiedział, że mu cytuje: "wyjebie jak kozie za obiery" to szybko przepraszał... Na swej stronie państwo islamskie zapowiedziało, że zdobędą Watykan, połamią krzyże a kobiety (lepiej nie powtarzać)... Ciekawe co zrobi teraz bohaterski poseł PiS-u jak widać, że żarty się skończyły... Pewnie pójdzie na obiad... wsiądzie do pociągu byle jakiego... nie będzie dbał o Polskę byle o siebie. 

a tak uwaga na swym twitterze napisał nasz narodowy "bohater"... Mogę się założyć że jak coś to pierwszy będzie płakał i prosił o litość... Albo zamknie się z Prezesem i Antonim patronem opętanych w bunkrze i będzie patrzył jak inni za jego głupotę walczą i umierają. Ja proponuję temu panu by po jego wypowiedzi na twitterze się spakował i ruszył na państwo islamskie na czele swych kolegów i koleżanek z PiSlamu...

PILNE (tak pisze poseł)

POLKA, kobieta w ciąży zamordowana maczetą przez uchodźcę z Syrii. To oznacza jedno: WOJNA przeciwko psom z islamskiego terroryzmu! 

no to co mamy wojnę z państwem islamskim... przedstawiciel naszego państwa wypowiedział wojnę. Panie Dominiku idę za panem, maczetę w rękę i na Damaszek marsz!


chciałbym by każdy zobaczył ten film...

https://www.youtube.com/watch?v=0cNUq6Jvnyk

a nie tylko czubek własnego noska panie Chmielewski, Zaręba, Kucharski, Smolicha i inni "praworządni" katolicy Gminy Raszyn... wiem, że boli ale bez bólu vel bulu nie ma życia. 

a nie mówiłem... POWSTAŃCY vs POSRAŃCY

http://pisdomania.debilatory.pl/243/Powstancy-nie-wierza-w-uczciwosc-Macierewicza

oczywiście Macierewicz musiał swoje dorzucić ponoć ma być podczas apelu poległych Powstańców wymieniony ten który dbał o Powstańców jak i Muzeum Powstania Warszawskiego. A skoro już wymienią Lecha Kaczyńskiego to tak przy okazji... wspomną o "zamachu" smoleńskim no i będzie tak niechcący apel smoleński. 

panie Zaręba skoro Powstańcy jak widać nie dali się Posrańcą to może w Raszynie 1-go sierpnia jakieś obchody na Rynku... Może jakiś apel smoleński... może nocna impreza z pochodniami... chłopaki z ONR-u lubią takie oprawy... może na środku rynku zrobić jakieś palenie książek... 

Na razie nie, jak się wywiem to napiszę. Mam jedno pytanie, czy kosmetyczka ma kwalifikacje do zajmowania tak znaczące stanowisko? ( za taką kasę ) Już poprzednik brał sporo naszych podatków i co i nic. Austeria jak stoi w ruinie tak nic się nie zmieniło ! Nara.

no właśnie panie Wójcie czy ktoś sprawdzał kwalifikacje kosmetyczki "specjalistki"? Żeby nie było tak, że "specjalistka" po to tylko dostała robotę by kasę pobierać... a Austeria jak się sypała tak się sypać będzie już o alei Krakowskiej nie mówić. A może z zatrudnieniem znanej kosmetyczki jest podobnie jak wcześniej z zatrudnieniem jej męża na świetlicy w Rybiu? Tu najlepiej rodzinka.pl Lechańskich wie czemu Smolicha musiał na szybko dostać robotę i to koniecznie za większą kasę niż poprzedniczka jego Klimaszewska. Oczywiście Smolica-Lachańscy będą zaprzeczać a czy zaprzeczy Klimaszewska która była wtedy bardzo "zadowolona" jak się dowiedziała, że Smolicha z górnej półki wystartował. No ale tak jak Kasi wytłumaczyłem on musiał dostać odpowiednio więcej bo... No ale tu proszę się Lechańskiech zapytać czemu musiał Smolicha zarabiać więcej. 

a co do "specjalistki" kosmetyczki to ciekawe bo dobrze mówisz poprzednik też "specjalista" brał kasę i co? No i dobrze, że Austeria jeszcze stoi... a dziś zaczyna się bać. Jak rozumiem pani ta zajmie się odbudową tej części co się tak "szczęśliwie" spaliła 13 grudnia 2012 roku. A może uzna, że "dobrą zmianą" będzie zrównać z ziemią i nasadzić tam kwiatki... Informuję panią "specjalistkę" że będę miał oko czujne na wszystko co będzie się działo w Austeri...

wtorek, 26 lipca 2016

nie wiem czy dobrze myślę, ale rewitalizacja al. Krakowskiej to powrót do dawnego wyglądu. Oczywiście, żeby mieszkańcy ci co mają przy tej ulicy własne biznesy nie liczyli na usunięcie słupków biało-czerwonych które tak licznie stanęły przy ulicy blokując dostęp do własnych interesów. Oczywiście słupki stanęły jak jeszcze Aleja Krakowska była bramą wjazdową z południa do stolicy. Dziś mamy obwodnicę południową więc może by tak pani "specjalistka" postarała się o usunięcie tych przeszkód do rozwoju Raszyna. Choć martwię się o jedno, że może słupki nie znikną a rewitalizacja będzie oznaczać powrotu do starego Raszyna. Moja babcia opowiadała mi że pamięta jak jeszcze w Raszynie nie było asfaltu a Aleja była brukowana... może to byłaby "dobra zmiana" dla Raszyna... powrót do średniowiecza. Choć bruk był w Raszynie jeszcze w XX wieku skoro babcia pamiętała.

tak więc czekam na pierwsze pomysły "specjalistki" w temacie zmiany...

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 1704
GŁOSUJCIE NA BLOG ROKU 2014 http://blogroku.pl/2014/kategorie/w-tym-sa-k-,baq,blog.html