RSS
sobota, 20 października 2018

i zapadła cisza...

dobranoc

piątek, 19 października 2018

oczywiście jeżeli nie dostanę się do Rady Gminy to nic się nie stanie, dalej będę patrzył władzy na rece i pisał blog. A możecie mi wierzyć, że jeżeli raszyńskie społeczeństwo zawierzy swój los ponownie radnym z PiS-u jak i ich Wójtowi to będą miał o czym pisać tym bardziej. 

tak więc już teraz życzę dobrej nocy i mądrego głosowania. każdy głos jest ważny i proszę was byście nim dobrze rozporządzali i by żaden nie był stracony. Ja wierzę, w wysoką frekwencję (jakiej w Raszynie jeszcze nie było). Bo głosowanie w naszym kraju powinno być obowiązkiem by późnjej nie narzekać. Dlatego idźcie do wyborów i głosujcie. 

dobranoc i raz jeszcze dziękuję za wspólną kampanię... choć pewnie nie zasne przed 24.00 bo kto by tam zasnął? 

widzieliście ciekawy baner na Raszynie

100 milionów długu Andrzeja Zaręby na 100 lecie Niepodległości

www.dlugizareby.pl

dziś dzwoniłem do bardzo dużo swych znajomych... wysłalem też smsy. Mam nadzieję, ze pomogą w oddaniu głosu. A ja obiecuję, że Was Mieszkańców nie zawiodę. Można pisać na banerach i ulotkach, plakatach tak jak Zaręba, że sie dotrzymuje słowa. Ja nie muszą pisać ja dotrzymam bo wielu mnie zna i wie, że tak będzie. 

zapraszam wszystkich do głosowania na mnie w wyborach dnia 21 pździernika. Możecie swym głosem coś zmienić przez mój udział w Radzie Gminy gdzie obiecuję godnie Was reprezentować. Mam też nadzieję, że dzięki mnie inni radni staną się w końcu gospodarzami naszej gminy a nie będzie nią Wójt... oby nie obecny "dobry gospodarz". Tak więc jak mogę prosić Was o głos na Darka Wieteskę to proszę, bo to dobry kandydat a Wasz głos będzie dobrze zainwestowany.

raz jeszcze powtorzę, że jeżeli zostanę radnym to los ludzi pokrzywdzonych i biednych w naszej gminie Raszyn bedzie dla mnie celem najważniejszym. I raz jeszcze złożę deklaracje, że jako radny nie będę pobierał diety do własnej kieszeni przez całą kadencję (a nie jest to mała kwota) i przekażę ją na cele charytatywne i społeczne w Gminie Raszyn. Jak już wiecie nie ma dublera tego pomysłu w Radzie więc dziś jestem samotny w tym, ale może jak ktoś zobaczy, że tak być powinno by radny pomagał a mie zarabiał to pójdzie w moje ślady, czego Wam i sobie życzę... 

wiecie o czym marzę?... O tej ciszy która nastąpi za 1,5 godziny... 

jutro zapraszam oczywiście do sprzątania Falent... i zdziwiłbym się gdyby tam pokazał się Zaręba ze swoimi kandydatami na radnych. Bo gadać to oni dużo umieją jak i obiecywać. Więc może niech tak pokażą, że nie są od siedzenia w sali obrad za biurkiem i brania diety (Marcinkowski 1950 pln-a) ale mogą też pójść i posprzątać część naszej gminy. 

zapraszam wszystkich chętnych zbiórka o 10.00 przed pałacem w Falentach... od 10.00 do 14.00 


czwartek, 18 października 2018

a jutro pierwsza rocznica gdy zwykły szary człowiek pan Piotr dokonał samospalenia w akcie protestu... Mam nadzieję, że ta śmierć nie pójdzie na marne. 

coś w temacie Kucharskiego od Iwickiego...

Pan Michał jako działacz na rzecz zachowania dziedzictwa Żydów powinien skupić się na pisaniu wniosków. Żydowski zawalił, raszyński gdy tylko wziął w swoje ręce (CKR), też. Osobiście oznajmił mi, że po to aby Iwicki nie chwalił się, że załatwił kasę. Uleciało milion Euro. Bo zmiejszono do maksa udział własny co zredukowało punkty. Z tego co pamiętam do zakwalifikowania zabrakło ok. 1 pkt!

no i to jest "sukces" kandydata na radnego do powiatu... Kucharski nie powierzyłbm ci ukręcić majonez bo już widzę efekt... ale do tarcia chrzanu i kręcenia karuzelą to nadajesz się idealnie. 

mówisz Piotrze, że milion euro poleciało... i Zaręba go jeszcze trzyma, no gratuluje panie Wójcie, gratuluje. 

na swej stronie Emil Sawicki ponoć z PSL-u zamieścił filmik ponoć promujący Raszyn... Tyle, że na 5 minut i 59 sekund filmiku Emil głos ma czasie 45 sekund a reszta to promocja Wójta z PiS-u Zaręby. Zadam więc pytanie nie Sawickiemu a wam mieszkańcom kogo ma ten filmik promować kandydata PSL-u Sawickiego (zamieszczony na jego profilu facebooku) czy też Zarębe z PiS-u promowanego na stronie Emila z PSL-u. Tak więc gdy pójdziecie oddać swój głos na zielony listek to proszę zastanówcie się kogo wspieracie bo może tak się okazać, że po wyborach kandydaci PSL-u szybko zapomną o swej koniczynce? 

na facebooku również dziś Marek Obłuski wraz ze mną próbowaliśmy zadać pytanie kandydatowi na radnego Jarkowi Aranowskiemu, kogo popiera na wójta Wieteskę czy Zarębe? Proste pytanie i prosta odpowiedź. Tak popieram Wieteskę, lub tak popieram Zarębe. Jarku trwa to kilka sekund i wszystko jasne w temacie. Ale po co się narażać jak nie daj Boże wejdziesz jako radny a wójtem zostanie Zaręba? A tak gdy się nie określiłeś to ani jeden ani drugi nic złego ci nie zrobi. Pismo mówi Jarku, że "...nie można dwóm panom służyć... bo będziesz jednego kochał a drugiego nienawidził..." A poza tym Jarku przecież z pracy cię za to nie wyrzucą jak powiesz, że popierasz Wieteskę, a może właśnie wyrzucą? No ale robić coś pod presją to czy jest to normalne? 

do ciszy wyborczej 26 godzin... Informuję iż po tym czasie wszelka agitacja jak i zrywanie materiałów wyborczych jest zabronione, roznoszenie również. Ta więc już nie mogę się doczekać gdy po godzinie 00 z piątku na sobotę będę mógł zwyczajnie odpocząć... I dlatego zapraszam w sobotę od 10.00 do 14.00 do Falent na sprzątanie tego miejsca... Pokażmy, że nie chcemy tylko rządzić ale, że potrafimy posprzątać to czego inni nie potrafią i nie widzą problemu. Mam nadzieję, że jak zostane radnym takie akcje będą częstrze. Zapraszam również lokalną grupę patriotów raszyńskich, że o radncyh i Wójcie z PiS-u nie wspomnę. 

UWAGA!!! Bracia i Siostry Chrześcijanie... ponoć w niedzielę w kościołach mają paść slowa iż "Pan miłuje Prawo i Sprawiedliwość" i nie będzie to oczywiście agitacja wyborcza? No bo Pan może wszystko a poza tym przecież jak ukarać Pana? Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że jak Zakon Krzyżacki szedł na wojnę z Chrześcijańską Polską to Papież rzucił klątwę na Jagiełłę za to iż podniósł reke na Zakon NMP... Już nie wspomnę o tym iż pobłogosławił wojska niemieckie idące też na Polskę. A co mówił Jezus...? Że dobry Ojciec każde swe dziecko kocha tak samo, więc Pan też jest z nami... nie tylko z Prawem i Sprawiedliwością. 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 2297