RSS
czwartek, 31 stycznia 2019

może (powtórzę) może się mylę, ale myślę, że to już jest koniec PiS-u... Tak więc panie Zaręba czas przypomnieć sobie słowa z 2012 i powtarzać w koło "...a jaki tam z nas PiS..." może przynajmniej pan ten uśmieszek uratuje. 

myśle też, że swym wypróżneniem dziś najaki Bartłomiej M. pokazał co o tym myśli. Bartku ty pomyśl teraz o sobie, zarządaj widzenia z prokuratorem i mów prawdę, może jeszcze się uratujesz z tonącego statku. 

a ciekawe co tam na Kaiper24 w temacie odszkodowania dla Iwickiego (37.000 pln-ów). To że Kaiper (płci pięknej) w Jastarni nie znaczy, że forum nie działa. Może dziś podczas koncertu Szpaka w CKM(R) będzie jakaś ściepa na Iwickiego a bardziej na Smolichę? 

przypomnę te 37.000 to pikuś bo za chwilę będzie drugie 37.000 no i jeszcze 90.000 pani Kaiper co pani na to? Ładnie się władza nasza bawi...? 

ujawniono wydatki spółki "srebrna" za 2016 rok... UWAGA EMERYCI oby ktoś z was nie zszedł po takiej wiadomości, koszt wyżywienia kota Prezesa 1000 pln- ów miesiecznie. Ja tam nie bronię by zwierzak nie zjadł, ale 1000!!! Chciałbym poznać jego menu za 32,87 dziennie. 

zacytuję z ostatniej sesji mieszkańca Jarka Willmana... panie Zaręba "skoro jest tak dobrze to czemu jest ta źle?" Za prywatną zemste na Iwickim mamy płacić my wszyscy podatnicy z Gminy Raszyn a z jakiej racji? Niech zapłacą z własnej kasy ci co mścić się chcieli no i zapłacą satanowiskami, taka powinna być wola mieszkanców. Jak to powiedział Prezes pana Prezes Jarosław K. "nie będzie świętych krów"... czekamy na decyzje odwoławcze osób odpowiedzialnych.

UWAGA!!! Radni Gminy Raszyn obecnej kadencji 2018-23 powiedzcie proszę mi skąd wy biedaki weźmiecie kasę na odszkodowanie (może jakaś ściepa?) dla trzech osób zwonionych z CKM(R)-u. Ktoś chciał politycznej zemsty na Iwickim a wyszło jak wyszło. Podsumujmy początek waszej kadencji: Iwicki Piotr 37.000 + koszty sprawy (ponoć na tym nie koniec jak znam Iwickiego)... za chwilę pracownica co też została potraktowana tak samo jak Piotr 37.000 pln-a... Ela Kuczara (trochę grubiej) 90.000 pln-a (i pewnie to nie koniec). Pytam się czy ktoś za takie decyzje wyleci z roboty? A może ten "ktoś" z własnej kasy zapłaci? Jak zanm życie ten "ktoś" wskaże mocodawcow tej "zemsty", panie Zaręba "wesołku" nie wie pan przypadkiem o kim mowa? Za chwilę dojdzie 100.000 za JUDYTĘ... to razem będzie 164.000 za CKM(R)... + koszty sprawy. No i ta stówka... hmm panie i panowie radni powiedzcie z czego zdejmiecie te pieniądze by wypłacić odszkodowania. No czekam... 

a oto co we własnym temacie napisał Piotr Iwicki, który dziś ma urodziny, i to jakie urodziny: 

Przed chwilą zapadł prawomocny wyrok w sprawie z powództwa Piotra IwIckiego przeciw GOK/CKR w Raszynie. Sąd okręgowy w Warszawie uznał niezgodne z prawem działanie Marzeny Lechańskiej. W efekcie tytułem nieprawdziwych powodów zwolnienia Piotra Iwickiego oraz dyskryminacji (nierównego traktowania) CKR musi zapłacić Piotrowi Iwickiemu 37 000 odszkodowania oraz ponad 1700 złotych Sądowi. W uzasadnieniu Sąd wykazał nieprawdziwość, mijanie się z prawdą a wręcz mówienie nieprawdy wójtowi Zarębie a uzasadnienia Lechańskiej w zwolnieniu za zaprzeczające faktom. Sąd jednoznacznie uznał, że prawdziwym powodem było to, że Piotr Iwicki wystartował w wyborach przeciw Zarębie. Wyrok w zakresie dyskryminacji ma być dla władz Raszyna przestrogą.

a już nie będę wam opowiadał jakie wpisy pod w/w teksetm są na facebooku... kto nie ma niech żałuje. Piotrek nie odpuszczaj "wesołkowi" przypadkiem. 

jeszcze od rana nie odpalałem facebooka ale już wiem... 

dziś Piotr Iwicki wychodząc z sądu pewnie zaśpiewał sobie znany utwór "oto jest dzień" zaśpiewa go pewnie jeszcze 37 tysięcy razy. Panie Zaręba Wojcie pośmiejemy sie "wesołku" dziś razem, co? Ja się tylko zapytam kto będzie płacił odszkodowanie Iwickiemu w kwocie 37.000 pln-ów, pan czy dyr. Smolicha. I czy ewentualny winny poniesie konsekwencje dysyplinarne za narażenie Gminy Raszyn na taki wydatek. A to proszę Panstwa byśmy się dobrze zrozumieli nie jedyne 37.000 poniesione przez zemstę na niepokornych. W kolejce stoi jeszcze jedna osoba po tę samą kwotę i ma ją pewną jak AMEN w pacierzu, oraz uwaga pani Ela Kuczara ale tu mowa o kwocie o wiele większej. Kochany panie Wójcie ty nasz "drogi" i "dobry gospodarzu" kto to będzie płacił, ja się pytam? Pewnie nie tylko ja zadam te pytanie dziś. Tu trzeba dorzucić, że zapłacimy jeszcze 100.000 do tematu JUDYTY no i jak pójdzie sprawa bardzo źle to 10.000.000. Zapytam się Rady Gminy skąd radni wezmą tyle pieniędzy (na poczatek odszkodowania dla 3-ch osob + ta stówka JUDYTY). Panie Zaręba aż tacy bogaci jesteśmy? 

jeszcze raz Proszę Państwa, Mieszkańcy Gminy Raszyn pod wpływem złych decyzji na dziś Gmina Raszyn przegrała sprawę o odszkodowanie w kowocie 37.000 pln-ów, za chwilę dojdzie drugie 37.000 a późnej znacznie, znacznie więcej. Jak się nie mylę to 90.000 zgadza się panie Zaręba? I co pan powie mieszkańcom? Czekam... 

zanim przejdziemy do radosnych wieści z gminy... to zła wiadomość. Otóż wczoraj po 21-szej wracałem z dwoma kolegami od znajomych i tak się składa, że przejeżdżałem ulicą Jarząbka by kolegę do domu dostarczyć. No i  pod "hotelem" idzie sobie gość z taczką wyładowaną odpadami. Nie bynajmniej tak sobie spacerował z tą taczką po Rybiu, ale jechał do pieca podrzucić. 

a na ostatniej sesji z ust samego POna Kucharskiego usłyszeliśmy jak to jego ponoć zapewniał właściciel tego "hotelu", że po 31 marca zamontuje tam u siebie piec gazowy. Nie wiem może to takie prima aprylis ale może byśmy tę informację jako mieszkańcy usłyszeli przed kamera na najbliższej sesji? Po wczorajszym widoku tej wypchanej taczki tak sobie myślę, nawet jak gość za te 59 dni zamontuje ten piec to przecież na posesji u niego zalegają tony śmieci (zdjęcie satelitarne nawet to pokazuje), jak myślicie państwo jak właściciel tego "hotelu" pozbędzie się tego kłopotu:

a) zje cały ten meles...

b) zamówi transport i wywiezie na legalne wysypisko śmieci ponosząc spore koszty.

c) moimo pieca gazowego śmieci będą tam dalej leżały wytwarzając niepowtarzalny "klimat"

a może 

d) do 31 marca będzie na siłę spałał te tony towaru zalegające. 

przypominam 59 dni, które mogą być bardzo uciążliwe dla mieszkanców, ale nie dla Zaręby. On problemu nie widzi. 

środa, 30 stycznia 2019

a co ja tu widzę pani Kaiper pani w Jastarnii (???)... a co to jakieś dotlenianie antysmogowe byle dalej od Raszyna. No no, kto by się spodziewał? 

jakby to latem było to rozumiem można poleżeć jak jakaś foczka na plaży ale zimą... nie lepiej było na narty wypad zrobić. Może razem z Zarębą miłośnikiem nart jak to o sobie sam napisał w ulotce... 

tak więc Małgosiu dotleniaj się, wracaj z czystym umysłem do roboty no i przede wszystkim na Kaiper24 bo ludzie czekają... 

no liczyłem, że Misia wypuszczą, a jednak. Nawet kciuki trzymałem... no żesz, ten Kaczyński to uparciuch "nie będzie jednak świętych krów". A tu Macierewicz i papa Rydzyk zaświadczali, że on taki niewinny. No cóż MIsiek nie daj się tam. Trzy miechy zlecą, a jak koledzy pod celą będą mówić to uwierz mi, że rok nie wyrok, dwa lata jak dla brata, dasz radę. Najgorzej wkurzające jest to jak będą te sanki przedłużać (bo tu matactwo może być uzasadnione). No i wkurza to jak dla kogoś nadstawiałeś karku a on cię olał... no a jak jeszcze (rakiety) paczki nie podeśle, grypsu (rozmowy) nie rzuci to nic tylko próbować się dogadać z prorokiem (prokuratorem) i zacząć o swojej dupie myśleć. 

w temacie Bartłomieja M. może być problem, za bardzo medialny no i jak wynika ze wstępnego śledztwa to strasznie dziobem kłapał, a Prezes widać tego nie lubi. Żeby jeszcze go ten Misiek nagrał tak na wszelki wypadek by mieć jakiegoś asa w rękawie... no to by mu się upiekło. A ten wierzył i wpatrzony jak w obrazek, no i masz sam co chciałeś Misiu. 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17