RSS
sobota, 31 grudnia 2016

no już czas z Sunią na Sylwestra... zwykła domówka ale za to w jakim towarzystwie 

a jutro wspomnienie Sylwestra z przed dwóch lat... wiem, że pewna dama się ucieszy... może będą jakieś zdjęcia bo ponoć zaprzecza, że byliśmy razem... lepszego dowodu nie ma jak wspólny... no właśnie... Ale to dopiero jutro.

coś z forum dawno nic tam się nie działo... ale gwarantuje wam, że się dziać zacznie już niebawem. 

Kto odpowiada za zarządzanie Kinetyczna? Chce ich pozwać - skandaliczne dziury w drodze, szukam pokrzywdzonych, przyda się dokumentacja fotograficzna. M.

mam nadzieję, że ktoś się znajdzie kto zna odpowiedzialnego za zaistniałą sytuację. A dziura no cóż... Raszyn jest pełen dziur...

powiem wam że dziś miałem miłego gościa z jeszcze milszymi wieściami i o ile one się sprawdzą to nic więcej nie pragnę jak to co dziś się dowiedziałem. 

ale jedna z wieści mnie zmrowiła. Pamiętam jak ostatnio radna Matracka mnie zrugała za ostre słowo w Urzędzie. Jakby nie wiedziała, że i jej koledzy takich używają. Oczywiście radna nie uwierzy jak jej opowiem co dziś usłyszałem jak się jej kolega wyrażał w stosunku do kobiety. Powiem szczerze dla mnie to był szok... No ja się długo nie zastanawiam jak mam komuś wygarnąć ale widać nie jestem mistrzem takim jak Wójt... Tak, tak Aniu...  no ale będzie czas to się dowiesz prawdy. 

no cóż za kilka godzin pewnie rzucicie się na parkiet w rytm muzyki takiej czy innej. No cóż ja życzę jak najbardziej szalonej zabawy... i nie będę ukrywał, że w tym roku hitem powinien być stary przebój który wiele razy już prezentowałem. Oczywiście życzę by bawić się w zgodzie do rana by nikt po tzw ryju dziś nie oberwał... Choć jest taki jeden któremu piosenka może się źle kojarzyć (znaczy z mordobiciem)... A więc raz jeszcze 

https://www.youtube.com/watch?v=0txRLui5_q8

Taki chu***wy rok dla mieszkańców w gminie Raszyn już się nie powtórzy a powiedział mi to Mikołaj który jak wieść niesie puka dwa razy. Za drugim razem nokaut

to przynajmniej u ciebie był Mikołaj... No gorzej to już szenker być nie może, oczywiście dla władzy to będzie prawdziwy szok w 2017 roku. Nie wiem czy to będzie dobry żart ale ponoć nie tylko Mikołaj puka dwa razy bo jest taki jeden w Raszynie (pewnie nie wiesz który) co to lubi pukać i nie tylko dwa razy. Oczywiście czego mu życzę (znaczy tego pukania)

ja jeszcze raz o panu który dostał 10 miesięcy bezwzględnego za spalenie kukły Żyda (prokuratura jest innego zdania, chce złagodzenia "surowego" wyroku ???). Pan ten po wyjściu z sali (bo wyrok nie jest jeszcze prawomocny) udzielił wywiadu, że czuje się pokrzywdzony gdyż jest "patriotą" a czyn jego był "patriotycznym" gestem. Tak się składa, że bronił się tym, że przez 27 lat w Polsce rządzili Żydzi... hmm ciekawe bo chyba ten pan zapomniał, że tych "żydów" wybiera naród no i był taki czas gdy u steru władzy był też Żyd Kaczyński Jarosław (to było wtedy gdy "działając wspólnie i w porozumieniu" z Romanem Giertychem i śp Andrzejem Lepperem)... No skoro wszyscy to wszyscy byli przez te 27 lat Żydami... Ciekawe co by było gdybym dziś ja spalił kukłę pewnego pana, czy też mogę liczyć na przychylność prokuratury? 

a jakie plany na dziś?... Spacer z Sunią... małe zakupy sylwestrowe... potem trochę popiszemy... no i trzeba będzie jakoś ten rok pożegnać. Miejmy nadzieję, że jutro bez bólu vel bulu od nowa coś "miłego" i ciekawego dla naszej "kochanej" władzy. Kilka tematów jest oczywiście do powiedzenia ale nie wiem czy się TW Zarębie spodobają... już nie wspomnę o Chmielewskim by nie daj Bóg nie pomyślał, że o nim zapomniałem. Ważne, że prokurator też pamięta (już nie ten z Pruszkowa co to się razem za pomyślność...) 

tak więc czas dla Suni... może dziś znów "princesę" spotkam w parku, może dziś ze swoim księciem ciapakiem...? Taki zięć to by panu "rurka" 3/4 cala pasował... a jaki (motyla noga)  były religijny w kościele na Rybiu.

tak więc mamy ostatni dzień roku którego władza raszyńska zapamięta na długo... a muszę dodać że jeszcze wczoraj poszły kolejne zawiadomienia do prokuratury. Tak więc się zastanawiam czy będą w Raszynie chętni do pełnienia funkcji radnego, że już o Wójcie nie wspomnę. Jedno jest pewne, że Nowy 2017 Rok wcale nie będzie lepszy w tym temacie gdyż już dziś wiem, że w styczniu prokuratura będzie miała pełen ręce roboty. Tyle, że już nie w Pruszkowie. Choć ciekawe czy kiedyś jakiś organ nadzorujący prokuraturę pruszkowską wyjaśni czemu ta w swych działaniach była tak życzliwa dla ludzi z raszyńskiego magistratu? 


dziś pod Sejmem jak co dzień... a już od rana c.d. tego co zawsze 

piątek, 30 grudnia 2016

jak ktoś chce zapraszam dziś pod Sejm od 22-ej do 24-ej... Może by tak Chmielewski wpadł... że już o Zarębie nie wspomnę bo mam wam panowie coś do powiedzenia a gdzie jak nie pod Sejmem powiedzieć prawdę... No tyle, że trzeba odrobinę odwagi (czyli mieć tzw jaja) 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 41