RSS
poniedziałek, 31 marca 2014

dziękuje, czyli nasi raszyńscy policjanci też łamią przepisy, bo też często zawracają w tym miejscu, no ale oni mogą, i tak jutro spytam, zobaczymy co powiedzą, ale jak czytają twój blog, to odpowiedz będzie jasna, nie można i już.

żebyś ajwonka wiedziała, że czytają... Poza tym oni powiedzą, że akurat mają interwencję w Jankach i muszą... Jakby coś to od jutra nie rydzykuj... szkoda 250 pln-ów. 

Zagłosowałam i mój głos został anulowany.

ajwonka bo może już wcześniej głosowałaś z tego komputera (można jeden głos dziennie)... poczekaj trochę dłużej i głosuj... Pozdrawiam i liczę na ciebie...  

ajwonka ktoś nam przyszedł w pomoc

jesteś Grzesiek w błędzie otóż jeśli można było by skręcać i "zawracać" wtedy znak jest S3.

czyli policja miała rację 250 pln-ów i 5 punktów... Więc trzeba skręcić w lewo a później kombinować coś na Sportowej koło Domu K.

widać czyta a ja ją już posądzałem, że tylko wtedy jak TRWOGA TO NA BLOGA... dziękuję ajwonka...

Na sygnale jechali za mną. Tak też im wytłumaczyłam, ale oni uważają, że nie można, za to grozi 250 zł i 5 pkt. karnych, to tak dla przestrogi innych kierowców, blog twój czytam codziennie. oczywiście zagłosuje na przebój nr 5, przejdę się na nasz komisariat i dowiem się czy jednak można zawracać, czy nie.

jak się dowiesz to daj znać... za głosowanie dziękuję. No i czytaj dalej...

po 22 więc tradycyjnie zestawienie wczoraj głosowało 46 osób dziś 165... więc duży skok. Widać plebiscyt trafiony

dwie piosenki chyba już faworytki na pierwszym miejscu po 54 głosy co stanowi na 10 utworów 66% całości. Mam nadzieję, że Piotrek tak szybko nie zamknie głosowania i pozwoli nam bawić się dłużej. Zwróćcie uwagę, że utwór 8 to wzrost o ok. 150% a już numer 5 to 1800% tyle nawet nie dawał Marcin P. z AMBER G. Zobaczymy co będzie dalej... 

normalnie jeszcze przed chwilą było 146 głosów a już jest 157 oddanych... głosy mnożą się jak króliki...

oczywiście zestawienie za godzinę ale już dziś powiem, że Piotrek trafiłeś z tym głosowaniem. Jedno jest pewne że mamy dwie piosenki liderki... Było już tak dziś przez moment, że 5-tka goniła 8-mkę. Goniła... goniła i nawet była kilka głosów na pierwszym miejscu, ale w tajemniczy sposób znów się szybko oderwała. Nic Piotrek nie sugeruje, ale... mam nadzieję że nikt tu nie kombinuje.

ajwonka... na Boga gdzie ty byłaś jak ciebie nie było...

Grzesiu mam takie pytanie, do ciebie i twoich czytelników, dziś dowiedziałam się, że jest zakaz zawracania do Janek, chodzi mi o skrzyżowanie ze sportową. Godzinkę temu dostałam pouczenie od p. policjantów, jestem w szoku, bo wszyscy zawracają. Nie ma tam żadnego znaku z zakazem.

powiem tak mam nadzieję, że nie traktujesz mnie tak, że JAK TRWOGA TO... NA BLOGA... Ciesz się że tylko pouczenie. A co do skrzyżowania na którym kiedyś przed laty zginął mój dziadek. Otóż jest tam znak (nawet sygnalizacja świetlna) która mówi że można skręcać w lewo (w stronę Domu K.) ale nie ma znaku dodatkowego by zawracać. A więc jak nie ma znaku zakazu zawracania to jak jest znak skrętu w lewo to chyba można zawracać. No chyba, że ja też dostanę pouczenie... choć znając moje szczęście to pewnie mandat i to dość sporawy. Godzinę temu jak szedłem to widziałem właśnie duży radiowóz na sygnale... Trzeba było powiedzieć ajwonka że to ty to bym może coś wskórał... a może lepiej, że nie wiedziałem. Bo tak dostałaś tylko pouczenie...

a czy ajwonka już głosowała na Listę Przebojów Raszyńskich? Oczywiście myślę o piosence numer 5? 

http://raszyn.blox.pl/2014/03/Lista-Przebojow-Raszyna-glosowanie-ruszylo.html

aż zaniemówiłem... coś od Iwickiego.

Lista kandydatów na wójta się wydłuża...

A już myślałem, że największą sensacją ostatnich dni będzie ta o spotkaniach Michała Kucharskiego z p. Januszem Rajkowskim (to news z soboty wieczór), czy prawdziwy czy tylko w części bądź całkiem "od czapy", trudno ocenić. Kiedyś były OMCS (o mało co sekretarz) zdradził mi swoją fascynację filmem "Idy marcowe"... Ogólnie znakomite kino o politycznym wbijaniu noża w plecy. Polecam (film a nie polityczną metodę). A jaka to dzisiaj ważna wiadomość? Kandydatem na wójta  i do rady powiatu) z ramienia Polska Razem Jarosława Gowina będzie radna Henryka Koper. No, jak widać prawica w gminie skutecznie się dzieli. A czy na pięciu kandydatach do wójtowania się skończy? Sądzę, że nie. Na razie rany liże tzw. komitet odrzuconych. Chcieli być PSL-em bis... Ale się u... Uwaliło

hmm ciekawe choć ja pierwsze słyszę żeby do tej listy dołączyła pani Henryka Koper... i nie wiem czy Piotrek aby nie postanowił być pierwszy w news-ach dnia 1 kwietnia. Jedno co powiem to jeżeli Raszyn już podzielony na dwa obozy a jeszcze jeden obóz podzieli się na klika mniejszych to ten drugi "Jedyny i Słuszny" obóz już jest wygrany... Więc trzeba się zastanowić... Choć wieść w wieść z PSL-em BIS jeden z kolegów nie chce wierzyć... Aż ponoć miał z Chmielewskim w tym temacie gadać... Ciekawe czy powiedział mu prawdę czy jak zawsze?

ktoś na forum zadał pytanie...

Czy musimy wybierać między Rajkowskim a Iwickim ? Może na kogoś nowego. 

i ktoś odpowiedział też pytaniem...

Bardzo słuszna uwaga! Obaj mają wiele plusów i minusów, podobnie jak i obecny wójt. 
A o kim nowym mówisz? Może tym razem ktoś młody albo jakaś kobieta da nam szansę na jego/jej wybór? Z młodych typuję Sieradzkiego lub Kucharskiego. A kto z kobiet, pani Szarek z PO czy teraz PSL? A może pani Koper, dotychczas PO a teraz sympatuzująca chyba z GoWinem?

hmm Kucharskiego? A to on zamierza startować? 

oczywiście jak powiedziałem temat powrócił (choć władza się tym nie chwali)... ponoć na początku marca temat odwieszony... a więc zapaliło się zielone światło dla BIEDRONKI... a więc drodzy sklepikarze temat powrócił... jak z koszmaru. Chyba Piotrek będzie musiał dodrukować znów plakaty... z tym że dziś bardziej można mu wierzyć w protest. No bo wcześniej to wybacz Piotrze ale trochę to groteskowo wyglądało. Ty protestujesz przeciw swemu koledze Andrzejowi, która za BIEDRONKĄ...? Przecież to się kupy nie kleiło. Ale dziś w obecnej sytuacji to postać rzeczy się zmienia... bo "...nie poradzisz nic bracie mój..."

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 34