RSS
sobota, 31 marca 2018

dziś pewna sikorka, wielka fanka blogu zauważył, że na blogu pojawiają się reklamy. Hmm jest tak od chwili gdy blog przekroczył 300.000 waszych wejść. No cóż wielka fanka nie zauważyła, że jest tak od ponad miesiąca bo wejść z reklamą jest już ponad 305 tysięcy. Oczywiście pyta się mnie czemu za to nikt mi nie płaci? No właśnie czemu nikt mi jeszcze nie płaci... Powiem tak, że gdybym był jakimś celebrytą piszącym blog to już bym kasę robił niczym Zaremba długów w Gminie Raszyn ale... kasę za blogi płacą dopiero od pół miliona wejść i to jeszcze wtedy jak dziennie wejść jest określona liczba. Tak więc jak tak bardzo sikorka chce bym zarabiał na blogu to niech więcej wchodzi (czyta i wyciąga wnioski) no i niech bardziej reklamuje wśród sikorek. Mam nadzieję panie Zaremba, że dzięki panu w tym roku przed wyborami bardzo się do tych pół miliona przybliżę. 

oczywiście uprzedę fakt, że za reklamy na blogach dużo nie płącą, ale nie musi być dużo bo mnie cieszy to, że czytacie i wielu z was o blogu mówi. Nie ważne jak (dobrze czy źle) ale mówi. A już niebawem będziecie mówić coraz więcej. Tak jak mówiliście dużo po tym jak wybuchła afera BorsukGate... której jeszcze nie koniec. Bo jakoś nie usłyszałem, że dyrektor poddał się leczeniu ani też, że przeprosił. Nie musi mnie ale rodziców dzieci, którym swą "chorobą" wyrządził wielką krzywdę. 

nie wiem czy pamiętacie tamte czasy, ale już kiedyś na murach pisali ludzie, że TELEWIZJA KŁAMIE... Chyba historia zatoczyła krąg i czasy z "prawdą" z ekranu powróciły. Bo po wiadomościach z nagrodami PiS-u TVPiS podało, że PiS przyznał sobie nagrody raptem tylko 1,5 miliona (więc się przyznali) ale... podali, że PO zaś przynało sobie 625 milionów (!!!) Czy nie uważacie, że po czymś takim TVPiS się skurwiło i zasłużyło na miano KurWizji w pełnym tego słowa znaczeniu? 

polecam wszystkim w święta obejrzeć ten film... znajomość języka nie będzie potrzebna bo i tak każdy zrozumie przesłanie filmu

https://www.youtube.com/watch?v=mkqI5xSgJg4

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/marek-suski-prezydent-mojego-glosu-juz-nie-ma/3lk526t

panie Suski witamy w klubie bo mojego też nie ma tyle, że mnie nie okrzyknięto idiotą roku 2017. A już widzę, jak Duda trzęsie się ze strachu. Oczywiście spokojnie panie Suski, Duda pomarudzi, pomarudzi ale podpisze bo dziś ów wetem przykrył inny dla PiS-u drażliwy temat. 

UWAGA BARDZO WAŻNE PRZESŁANIE dla mieszkańców Gminy Raszyn...

zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, gdyby tak się stało, że komukolwiek z was bracia i siostry "praworządne" przyszło do głowy np wysyłać jakiś listy do ludzi z paszkwilami na innych braci i siostry co to się z waszą polityką w Raszynie nie zgadzają to może być bardzo bolesna konsekwencja w przyszłości. A były już takie przypadki z oczernianiem mieszkańców przez rozsyłnie listów (paszkwili) nie podpisanych z imienia i znazwiska (bo odwagi zabrakło). Tak więc informuję raszyńskie Prawo i Sprawiedlwiość nie idźcie tą drogą... "kto sieje wiatr ten zbierze burzę"... dziś można napisać wszystko. Dziś "aferą" dla jednych mogą być finanse jutro może być dla nich jakaś sprawa obyczajowa. Nie warto, zapewniam was. Za to warto panie Zaremba po raz pierwszy może grać uczciwie i przejść merytorycznie do tematu dla dobra naszej gminy. Przynajmniej na znaczkach pan zaoszczędzi... Bo przypomnę, że znaczek do znaczka podobny 

a ciekawe co bardziej zainteresuje mieszkańca... ja obstawiam, że teamty obyczajowe to coś z czego mieszkańcy będą się dziś śmiać a wnioski przy urnie wyciągać później. Nie grożę bynajmniej a informuję i ostrzegam byście nie szli tą drogą. 

AMEN. 

a już niebawem (zaraz po świętach) opowiem wam ciekawą historię z Raszyna wziętą jak to Cygan zawinił a powiesili Kowala. Znaczy nie dosłownie go powiesili bo gdyby tak to by nie mógł tej historii ciekawej opowiedzieć blogerowi a bloger wam... przyszłym wyborcom i wyznawcą Wieśka Zaremby. 

tak więc myślę, że historia za pomocą blogu dotrze do każdego domu (przynajmniej pominę pocztę polską jako pośrednika, bo znaczki cholera drogie są)

do wczoraj... przypominam do wczoraj, zastanawiałem się jaka będzie jesienna kampania przed wyborami samorządowymi. Hmm jeszcze wczoraj można było się łudzić, że będzie normalna. Choć ja już przepowiadałem, że będzie brudna i brutalna. Uwierzcie mi, że lepiej by było dla jednego czy drugiego jakbyu go oblać wiadrem pomyj niż usłyszeć o sobie to czy owo. Tak więc myślałem, że choć w święta będzie spokój w raszyńskich domach. A cała walka o dostęp i przedłużenie koryta na kolejne (tym razem) 5-ć lat (!!!) ruszy dopiero we wrześniu jak tradycja nakazuje w Polsce na kampanię wrześniową. Ale widać naszym "prawym i sprawiedliwym" braciom i siostrom nerwy puściły. Panie Zaremba nerwy w politcyce to coś mało zalecanego, ale skoro chce pan koniecznie by było nerwowo to masz to u mnie jak w banku. A jak myślisz pan, że nerwowo będzie tylko w jednym domu a sam zachowasz mir rodzinny i spokój to się grubo pan myli. 

oczywiście dziś jeszcze nie mogę ujawnić na jaki pomysł wpadli "praworządni" w Raszynie ale widać po tym, że jak ruszyli już dziś do obrony koryta znaczy, że coś u nich nie tak. Panie, o przepraszam "dobry panie" (jak powiedział o PiS Prezes Jarosław K.) tak się składa, że z lojalnością w swych szeregach to wy będziecie mili poważny problem (coś o tym wiem), ale to wy posialiście wiatr nie ja... i wy zbierzecie burzę. 

pamiętam jak w 2010 roku obiecywał pan, że raz na zawsze zniknie z Raszyna OBŁUDA, NEPOTYZM, KOLESIOSTWO, CHAMSTWO. A więc Raszyn miał być wolny od 4-ch grzechów Gminy Raszyn. A tym czasem doszło jeszcze PIJAŃSTWO w szkole, że o KUREWSTWIE już nie wspomnę. 

a wie pan co będzie największą OBŁUDĄ... nie wie pan? Będzie zobaczyć pana w kościele katolickim... jak pan klęka i się żegna (północ, południe, zachód, wschód). Może pan robić co pan chce ale Pan widzi i obłudników zapamięta najbardziej i niech się pan nie łudzi, że w tłumie się ukryje. A więc cóż skoro kampania ruszyła to trzeba będzie powiadomić braci i siostry jak to z tą wiarą jest. Bo wiara ponoć góry przenosi a jak bracia i siostry usłyszą i zoabczą to uwierzą proszę mi wierzyć, panie TW Wiesławie Zaremba.   

wszystkim swoim czytelnikom (tym przyszłym również) życzę Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkanocnych. Mam też nadzieję, że w te święta najważniejszy będzie w waszym sercu Chrystus Zmartwychwstały, którego tak naprawę w pośpiechu życia codziennego XXI wieku właśnie Jego brakuje. Jego jak i Jego słów o których tak często zapominamy. Bo gdyby bracia i siotry w wierze a przy okazji prywatnie wyznawcy PiS-u pamiętali o tym co Jezus nam przekazał dziś by nie było w Polsce tego co jest. Panie Zaremba pana się to też dotyczy jako pierwszego "katolika" Gminy Raszyn... Oczywiście co kryje się pod tym przesłaniem sęklera już niebawem Raszyn się dowie i przypomnę tylko coś co powinien każdy człowiek pamiętać "nie czyń drugiemu co tobie nie miłe" bo... "kto mieczem wojuje od miecza zginie"... a "siejąc wiatr zawsze zbierzesz burzę" 

tak więc wszystkim tym pozostałym normalnym co nie sieją zła życzę by te święta przebiegły w spokoju i zdrowiu...

AMEN. 

piątek, 30 marca 2018
chwalmy pana... Zarembe (ale beze mnie)

informuję, że ktokolwiek będzie do mnie pisał czy dzwonił by chwalić pana... nie bynajmniej Chrystusa a pana Zarembe to niech sobie daruje i numer wykasuje z pamięci telefonu i chwali sobie go gdzie tylko mu się podoba, nawet w wychodku przydomowym. 

a i mam też coś dla Wójta Zaremby... Panie Zaremba (jeszcze Wójcie) przysłowia sią mądrością narodów więc dziś panu powiem a pan będzie wiedział już o czym mowa a ja ujawnię niebawem. Otóż "kto sieje wiatr ten zbiera burzę" i to powiedzenie w pana przypadku sprawdzi się w 100%. A swoją drogą to gratuluje pokazania jaki z pana jest chrześcijanin "miłujący" braci i siostry i to tak akurat przed świętami Zmartwychwstania Chrystusa. 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 23