RSS
czwartek, 31 lipca 2014

ktoś mówi że ja dużo piszę a tu proszę rozpisał się nam też i Piotrek...

http://raszyn.blox.pl/2014/07/wPiS-sie-na-liste.html

wPiS się na listę czyli garbate szczęście gminy

Lista tzw. PiS do rady powiatu (na99%) ma wyglądać dosyć osobliwie. 1-Zaręba 2-Klimaszewska 3-Kowal 4-Chmielewski Sikorka doniosła, że w ostatniej chwili ma "wpaść" na jedynkę Kucharski (ten od wycinki drzew i cioci z umorzeniem), gdy Kucharski wejdzie na "jedynkę" to wszyscy spadną o jedną pozycję, bo nikt nie wierzy, że Zaręba odda jedynkę za ostatnie miejsce. Prawda? Ot takie garbate szczęście tej listy. Tylko jak tam się czuje donoszący z indoktrynowanym? Chmielewski z Kowalem to jak Tusk z Macierewiczem. Cóż, Krzysia żal... Kaźde inne miejsce od PiS-iorskiej jedynki to dla niego wstyd. Jedyny godny zaufania. Bo Klimaszewska, Chmielewski itp... Trudno komentować. Zwłaszcza gdy ma się kilka dokumentów urzędowych, ciekawych opowieści, wyniki finansowe GOS... . I kilka donosów zastępcy Rajkowskiego. Ja je mam. ... :-) a Wy chętnie poznacie. Zaręczam.

jak POn będzie jedynką a TW Zaręba dwójką to znaczy że pozostali mogą sobie podetrzeć... A co do Krzysia co go żal to chyba chodzi o Bendkowskiego? Oj szkoda bo tyle ponoć mu obiecywali... Oczywiście jak znam Iwickiego to nie tylko mówi ale to wszystko co obiecał zamieścić to zamieści. Ja osobiście czekam na SPRAWOZDANIE FINANSOWE "praworządnych"... wiem że będzie ciekawie. 

"garbate szczęście"... to takie miłe... 

w temacie kolonii... michał 105 PiSze

Wszystko to pomówienia, te robaki, bałagan i złe jedzenie a pani wójt przepłaci to zdrowiem przez intrygantów i mieszaczy. Dzieci wrociły zadowolone i chcą znowu na te kolonie. Jakieś pytania?

według niego zadowolone a co na to raszynianka? 

Pomówienia??? syf i robactwo.Byłeś jak przyjechały dzieci pod szkołą? Trzeba było być i z nimi porozmawiać w jakich warunkach co niektórzy mieszkali.Kierowniczka chodziła tylko wykłócała się o zamianę pokoi ,bo mieszkać się w nich nie dało.Zdjęć nie zamieszczę ,ale jak jeszcze raz Michał napisze ,że to kłamstwa to zbiorę wszystkie od tych matek co prosiły swoje dzieci o robienie jak najwięcej i je mają . Sanepid był na koloniach ale co dowiemy się jaka była decyzja ?,raczej nie.Jakby ostro zareagowali to zapewne nie mogłyby dzieci na 2 turnus jechać-to by dopiero wójt miał ból głowy. Kasa wydana na ośrodek kultury,albo jakieś premie a tu trza rodzicom oddać wpłaty co nie Michał? Na parkingu P.Dyrektor prosiła tylko o ciszę!!!! jak jedna z matek do niej podeszła. Może teraz przynajmniej na 2 turnusie ulokowali dzieci do lepszych pokoi,w tamtym roku też tak było na pierwszym był syf ,na drugim już warunki,wyżywienie o wiele lepsze. Teraz na drogę powrotną -10-godzinną dostali po 2 jakieś suche kanapki,bo syn ich nawet nie ruszył. Stałam z rodzicami 4-ki dzieci ,wszyscy byli wściekli jak cholera,każde z ich dzieci powiedziało,że w gorszych warunkach nie mieszkało.Jeden tak określił-mamo w moim pokoju są obrz...ściany- tak zareagował w pierwszy dzień jak wszedł do swojego pokoju.I tyle w temacie ...

cytuje starixa... 

To ten prostak robi sobie już lans przedwyborczy? Mam dla niego hasło wyborcze; "głosuj na mnie a policja zapuka do Ciebie o 6 rano"

czytają blog... oj czytają (Iwicki widać też)... dziękuję 

Pinokio "Smutny" Górczyński (czy jakoś tak)

ORMO wiecznie żywe. Kandydat PiS i Zaręby pokazał wiarygodność (ten sam od insynuacji wobec radnych powiatowych). Dla mnie to dno, znakomity kandydat dla upadającego komitetu. Czytaj za http://wtymsek.blox.pl/2014/07/a-co-na-sesji-dzis-soltys-z-Rybia-kandydat-zlozyl.html: /.../dziś sołtys z Rybia (kandydat) złożył pismo do przewodniczącego Marcinkowskiego by odsłuchać (taśmy prawdy) z komisji bezpieczeństwa na której to prosił o interwencję policji na Rybiu mandatową w kwestii parkowanych samochodów. Oczywiście jak prosił tak się stało no i taśmy zostały odsłuchane z których to wynika wyraźnie, że takie słowa padły z ust sołtysa. No i nijak ma się to z tym, że chciano to zataić. A więc nie radny Słoma prosił o dopisanie a prosił o zamieszczenie tego w protokole czego nie było a było wyraźnie powiedziane.więc jeden temat zamknięty... teraz już wiemy komu zawdzięczamy w/w interwencję." Czyli Górczyński chciał fałszować protokół, dokument urzędowy?! To przestępstwo!

no właśnie... 

http://raszyn.blox.pl/2014/07/Pinokio-Smutny-Gorczynski-czy-jakos-tak.html

wpis usunięty CENZURA Z 7 CZERWCA 2016 ROKU... zapisano w kopi zapasowawej (nie do publikacji) zachowano na potrzeby własne

a co na sesji... 

dziś sołtys z Rybia (kandydat) złożył pismo do przewodniczącego Marcinkowskiego by odsłuchać (taśmy prawdy) z komisji bezpieczeństwa na której to prosił o interwencję policji na Rybiu mandatową w kwestii parkowanych samochodów. Oczywiście jak prosił tak się stało no i taśmy zostały odsłuchane z których to wynika wyraźnie, że takie słowa padły z ust sołtysa. No i nijak ma się to z tym, że chciano to zataić. A więc nie radny Słoma prosił o dopisanie a prosił o zamieszczenie tego w protokole czego nie było a było wyraźnie powiedziane. 

więc jeden temat zamknięty... teraz już wiemy komu zawdzięczamy w/w interwencję.

zanim coś co dziś na sesji... jeszcze coś od Iwickiego...

Dzisiaj złożyłem pismo (do komisarza wyborczego), które jest efektem mojego wglądu w sprawozdanie finansowe komitetu wyborczego Zaręby. Myślę, że od dzisiaj można śmiało mowić, że z prawem sprawozdanie nie ma wiele wspólnego. A sprawiedliwość jest cierpliwa. Nasz "niby PiS" ma problem. "Niby PiS" bo jak mawia klasyk rybiański "Jaki my tam PiS !".

czyli Piotr sugeruje... ba nawet mówi głośno, że nie ma w Raszynie Prawa i Sprawiedliwości a jak jest to tylko dla swoich... (czytaj tych co przy korycie) 

http://raszyn.blox.pl/2014/07/Bez-komentarza.html

no właśnie b/k...

jak widać Iwicki nie tylko w 2006 miał coś do powiedzenia... teraz również

Gmina Raszyn ma znakomite miejsce w rankingu...

Na który szczęśliwie gmina z Zarębą nie mają wpływu. Ale byłaby pewnie jeszcze wyżej, gdyby panował klimat pro- przedsiębiorczości. Firmy upadają, biznes z Raszyna ucieka. Wielka firma - gigant światowy (jak usłyszałem w Polskim Radiu) chciała ulokować u nas swoje cetrum dystrybucyjne na Europę śrokową i wschodnią. Miała na uwadze trzy lokalizacje w Polsce: w jednej ze stref na Śląsku, u nas i pod Poznaniem. Teraz kilkadziesiąt tysięcy metrów hal i 4 tysiące miejsc pracy mają mieszkańcy podpoznańskiej gminy. Wójt tej gminy powiedział na antenie, że najwazniejszy jest dobry klimat do rozwoju biznesów. No ale on nie topi gminy w długach z poparcie towarzystwa zwanego już "raszyńska ośmiornica". O tej ostatniej, niebawem.

b/k...

i jeszcze coś ciekawego od Iwickiego... o "niedouczonym stoperze57"

O indolencji stopera57 czyli anonimowego tchórza z forum raszyńskiego, w kwestiach samorządu napisano już wszystko.dzisiaj śmiało można dodać, że na samorządzie zna się jak wilk na środkach tych jak stoperan. Dlaczego? Otóż misiu o małym rozumku, wójt nie jest urzędnikiem państwowym. Jest samorządowym. Na państwowego urzędnika - jak to mówią - trzeba mieć wiedzę. A na wójta, jak widać, poparcie Iwickiego. Przynajmniej w 2010 roku w Raszynie. O wiedzy nie piszę, bo wyniki finansowe gminy, jasno pokazują poziom zarządzania. Długi, długi i jeszcze raz długi.

czyli TW Zareba (tymczasowy wójt) nie jest urzędnikiem państwowym i można jak rozumiem mu od czasu do czasu tak z pod serca? No i bardzo mnie to cieszy i za to chwalmy Pana...

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 21