RSS
niedziela, 31 sierpnia 2014

coś od Marka...

http://onzr.blog.pl/2014/08/31/z-dedykacja-dla-wszystkich-dwulicowych-startujacych-w-wyborach-samorzadowych/ 

od grocholicy...

ale w sumie nie mam o czym. Był jakiś powóz z jakimś wójtem i kimś jeszcze pewnie bardzo ważnym, były jakieś występy, ale z nagłośnieniem była jakaś tragedia. Był jakiś kucyk o rok starszy, ten sam pociąg dla maluszków (mam chyba zdjęcia sprzed kilku lat), było banji.

Najfajniejsze jest chyba to, że nie było kolejek. Bo nie mogę zaprzeczyć, że to moje dzieci są główną przyczyną sprawczą tych wypraw na dożynki i inne pikniki, ale widzę, że i one powoli są znudzone. Jak te inne dzieci, dorośli, seniorzy, którzy nawet już po grochówkę się nie tłoczą.

Albo się im przejadła i to nie tylko grochówka, a cała formuła tych dożynek, albo tak jak jedna starsza pani przy bramie powiedziała: a jakie to dożynki, to przecież impreza przedwyborcza. No, ale ona przyszła, wielu innych podobnie myślących już nie.

jedno jest pewne Agnieszko że ten Wójt (TW) już po raz ostatni się bryczką przejechał... bo Raszyn GWIŻDŻE... Raszyn TUPIE... 

p.s. potwierdzam tłumów nie było... 

widzę, że oglądalność no i poczytalność idzie w górę... i chwalmy Pana... POna też... 

ciekawe jak całą imprezę opisze Iwicki... A ja w imieniu kolegi dziękuję za podpis na płycie Oddziału Zamkniętego. 

mam nadzieję, że przywitanie Wójta (TW) Zaręby było słyszane na scenie Piotrze... bo dziś Raszyn GWIŻDŻE... Raszyn TUPIE... Raszyn ma Zarębe... 

tak więc do jutra.

a bo bym zapomniał dziś przekazałem pani redaktor z Kuriera... Południowego "dobrą" nowinę o tym jak to w mgnieniu oka zniknął cały nakład w/w gazety z Urzędu Gminy... Nie to żeby do czytania. No i dziwne też że szybko gazeta znikała ze sklepów. Oczywiście sygnał ze znikającą gazetą otrzymałem sms-em (dane urzędnika do wiadomości blogu) ale panią redaktor bardzo ta informacja zaskoczyła i chyba trochę przeraziła... Ale pewnie wszystko już główny odPOwiedzialny opowie...

Dożynki dożynkami, grzybobranie grzybobraniem , a kiedy Sękler przyzna sie do......., doskonale wiesz o co chodzi. Czekamy.

a do czego to ma się sękler przyznać...? Bardzo chętnie a czy inni przyznają się do swoich grzeszków? 

oczywiście od starixa...

To jest początek burakowatej kampani, tylko patrzeć, jak zareba będzie modlił się TRZY razy jednego dnia w różnych parafiach, ja go rozumiem, kity wstawia nam czwarty rok, to i ma coś na sumieniu! A, bo bym zapomniał, red. kaiper zapewne zrobi wspaniały reportaż z "gospodarskiej" wizytacji pana sztywnego na plebani, co to wszystko i na zawołanie mogą zrobić! Pani red. kajper, mam już dla poni tytuł na pierwszą stronę kozetki rodzinnej; DZIADOSTWO I JESZCE RAZ DZIADOSTWO, prawda, że fajne.

pewnie że fajny... powinieneś od Kajperowej wziąć jakąś kasę za prawa autorskie. 

p.s. a "praworządnym" dobrze radzę by trzymali się z dala od kościoła... już taki jeden zrobił najlepszą reklamę, że kościół to mu może zrobić... tzw "inną czynność seksualną"

a dziś wieczorem coś co wydarzyło się na dożynkach... i jaki to prezent dostał od Wiśniewskiego Zaręba. Oj będzie śmiesznie a wszystko w tle gwizdków... tego jeszcze nigdy nie było. Ani Rajkowskiego anie też Iwickiego nie witały gwizdy... Ale jaki Wójt taka reakcja i nie zagłuszy tego RED. w Kurierze R.

i raz jeszcze Iwicki...

A jak to wygląda?

Finansowo - 2140 miejsce w Polsce.

Gospodarczo - 2476,

infrastruktura - 216...

Trudno to nawet komentować... Za to gdyby był ranking długów, megalomanii i pychy władzy... Tak, tu bylibyśmy mistrzami...

http://www.curulis.pl/img/download/20140722_ranking_v13.pdf http://www.curulis.pl/img/download/20140724_raport_v16.pdf

Ręce opadają... A Brwinów na topie... No tak, ale tam jest klucz kompetencyjny w doborze pracowników. Dowód, pani Ania Kozłowska, kiedyś u nas w urzędzie... Teraz sekretarz w Brwinowie a u nas jak to z sekretarzem czy raczej OMCS było? I dziwicie się, że jesteśmy pośmiewiskiem wśród okolicznych samorządów?

słyszałem ten śmiech... Mam nadzieję, że już w 2015 tego śmiechu nie będzie. Ale oczywiście decyzja będzie należeć do mieszkańców. Mówiąc tak Zarebie dajecie sygnał i pozwolenie na to by śmiano się z nas nadal... 

Iwicki coś o nawróceniu...

Gdy wychodziłem z dzisiejszego meczu KS Raszyn ze Zwolenianką, wygrywaliśmy 3:0. Mam nadzieję, że mimo kilku minut do końca wynik tylko się polepszył. Z radością odnotowuję kibicowską aktywność wójta Zaręby, kiedyś końmi na mecz nie dało się go zaciągnąć, a gdy awansowaliśmy do Okręgówki za czasów śp. Kazia Jedynaka jakoś go nie widywałem. A teraz ... Cóż, bliskie wybory odmieniają człowieka. Tylko jakoś trudno uwierzyć w tę sportową pasję. Prawda? To raczej wyborczy koniunkturalizm. Ale lepsze późne nawrócenie niż żadne... Ku chwale sportu raszyńskiego. Tylko intencje, moim zdaniem, jakie są, każdy widzi (kibice nawet to komentowali). Za to były przewodniczący rady w niektórych kręgach zwany "szwagrem" w kamizelce porządkowego - widok bezcenny. Boję się tylko, że z tą nadwagą w razie incydentu byłoby trudno coś zdziałać. No i OMCW też obecny... Wierzyć się nie chce, jak wybory odmieniają ludzi.

Piotrek... jaki "szwagier"... z kim? 

apel od starixa...

czysty, tobie wydaje się, że przyspawałeś się do stołka na całe życie, jesteś w błędzie, są przecinaki, młotki, szlifierki ! W tym temacie, mocne jest " światełko kanałowe " Po pobieżnym oglądzie rankingu polskich gmin, jestem załamany ! Wydawało mi się, że w Gminie Raszyn jest źle, a jest TRAGICZNIE ! czysty, przestań czytać własne wypociny, podpisane przez red. kaiper. 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 28