RSS
środa, 16 stycznia 2019

informacje o pogrzebie Pawła Adamowicza

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/podano-bezposrednia-przyczyne-smierci-pawla-adamowicza/7ct71mj

dziś cały Sejm prócz dwóch panów marszałków Sejmu i głównego szczucza na Polaków nie pojawili się na sali obrad. Weszli dosłownie minutę po ogłoszeniu ciszy po ś.p. Pawle.

panie Kaczyński powiem szczerze, że gratuluje brnięcia w tym waszym szambie. Do wczoraj miał je pan pod brodę ale dziś się przelało wyżej czubka głowy. Przyjdzie taki dzień bo przyjść musi, że każdy z nas umrze, każdy... pan też. Pewnie nie będzie to pana interesować bo już tego pan nie usłyszy, ale przysięgam panu i oboecuję, że gdziekolwiek ja będę to za to chamstwo i prostactwo twoje mały czowieczku będziesz u mnie miał najdłuższą minutę hałasu. Właśnie za to zachowanie. Jak będę w aucie będę trabił, jak będę w domu puszczę najgłośniej muzyke jaka będzie choćby i disco-polo... a jak będę w lesie (powiedzmy na grzybach) i przyjdzie do mnie ta "smutna" wieść to będę morde darł najgłośniej jak będę mógł przez całą minutę "ciszy". Ktoś powie grzegorz trzeba przerwtać tę spirale nienawiści... no właśnie dziś Kaczyński miał okazję, czemu my mamy to robić. Oni wciaż okradają nasz kraj, dalej szczują... a my mamy przepraszać kłaniając się jaśnie panu. Mówię wam dość... obudźcie się w końcu. 

DOŚĆ... 

wiem, że bolą was moje wpisy na blogu... że już o facebooku nie wspomnę. Tak sobie odnośnie wydarzenia z niedzieli dziś myślę o rezygnacji Jurka Owsiaka z bycia prezesem w fundacji WOŚP. A jak byście wy, jak bym się ja zachował? Już sam osobiście w domu kolegi słyszałem głos, że "coś" jest na rzeczy. Czyli ktoś mi tam sugerował, że... Ale nie tędy droga. Proszę ja was już jak sami widzicie ludzie mają dość bo przelała się czara goryczy. Dziś jest w Gdańsku protest. Jutro w czwartek pod siedzibą TVPiS (szczujnią) jest protest. Mam nadzieję że ze skutkiem natychmiastowym czyli Kurski i ekipa wylatue na bezrobocie. Choć znając PiS-owską mafię to krzywdy Kurski, Rachoń, Klarenbach, Holecka nie będą mieli zaraz wylądują w spółkach skarbu państwa z nie mniejszą pensyjką (a zarabiali po 40 kilka tysięcy miesięcznie), tak, tak MIESIĘCZNIE!!! No za głoszenie tego syfu PiS-owskiego trzeba dobrze płacić bo oni wiedzieli iż czas Kaczynskiego się skończy a po takim gównie głoszonym to nikt noramalny ich już nie zatrudni nawet do segregacji śmieci w sortowni. Tak więc trzeba się nachłapać ile się da... Zawiesili (szkoda, że zawiesili) już gamonia Rachonia (ciekawe czy teraz ma ten wredny uśmieszek)... Trwają rozmowy by Kurski wyleciał z prezesowania... Pani ta z "plasteliny" też powinna mieć postawione zarzuty (do podrzegania mową nienawiści), ale... tu ostatnie słowo powinien mieć Prezes nad Prezesami Kaczyński Jarosław, bo to on powinien w bunkrze na Ciemnogrodziej zgasić światło jako ostatni. Tym co się stało w niedzielę PiS się kończy... w październiku czy tego Kaczyński chce czy nie to światło po nich zostanie zgaszone. Życia Pawła nic już nie wróci. Ja bym wolał by człowiek żył bo i tak PiS by odszedł. Tak więc za wszystko to zło (szczucie na ludzi) odpowiedzialność bierze jeden mały człowieczek, który nas podzielił. I tu jest odważne pytanie myślicie, że stanie on na czele jakiegoś marszu pamięci? Panie Kaczyński DOŚĆ OBŁUDY i chamstwa PiS, dość już was w Polsce, koniec wasz nadszedł właśnie teraz. 

ale jest coś czego boję się powiedzieć, ale muszę... muszę bo mi to leży na sercu od niedzieli i już powiedziałem to koledze (dane do wiadkomości blogu, sympatykowi PiS-u)... że teraz to Kaczyński nie będzie miał 20 ochraniarzy byłych GROM-owców... teraz to on powie, że się boi jeszcze bardziej i będzie 100 pretorianów strzegło małego człowieczka na koszt nas podatników. Nawet jak już znikną z Sejmu... to on wciąż możecie mi wierzyć będzie chroniony do końca swego nędznego życia. I co myślicie, że za swoje pieniądze... nie za wasze. Dziś po tym co było w niedzielę, ja też mogę się bać chodzić po ulicach naszego Raszyna, a mało to ja napisałem na blogu na tych "gentlemanow" z PiS-u... też może się trafić wariat z nożem na mnie... czy myślicie, że jakiś policjant zechce mi pomóc? 

pamiętajmy też, że miesięcznic już nie ma, ale są już rocznice... najbliższa już 10 kwietnia. Jak myślicie ilu tym razem psów ściągnie Kaczyński, Brudziński do Warszawy... tym razem wszystkich bo będzie się bał wyjść z Katedry by krok zrobić... bo każdy krok tego pana będzie krokiem hańby po warszawskim bruku. 

a czemu ktoś sie mnie zapyta "psy" a nie policja. Policja to będzie wtedy jak przestaną służyć podanie swemu panu jak zwykłe psy. A pies ma to do siebie, że potrafi ugryść nawet pana (jak ten jest zły) i wtedy staną się policją jak też poiwedzą DOŚĆ. Założę sie z wami o co chcecie, że dla nauczycieli (budżetówki) nie będzie podwyżki... ale dla psów będzie przed 10 kwietnia kolejna porcja w łapę by wyszli i znów go ochraniali... ten ostatni raz bo za rok proszę Państwa ten cyrk już się skończy... Zapytam... a co ustaliła komisja smoleńska, prócz tego, że za siedzenie tam wzięli grube miliony do własnych kieszeni przeciagając tę głupote jak najdłużej by kasę brać i brać... Dlatego nie ja robię cyrk ze śmierci 96 osób a właśnie oni... z Kaczyńskim na czele. 

DOŚĆ... 

wtorek, 15 stycznia 2019

coś z facebooka czego nie da się ominać 

Długo się zastanawiałem czy napisać...

Więc do rzeczy, przyznam się bez bicia, popierałem PiS...
Tak.. Niestety.
Nawet głosowałem w 2015 roku.

Ale zrozumiałem, to był błąd.
Przez długi okres czasu byłem ślepo zapatrzony w ich propagandę...
Zawsze znalazłem wytłumaczenie na ich wybryki.

Od kilku miesięcy zaczalem trzeźwieć...
Sądy, 11 listopada, Nienawiść, Szczucie, Gorszy sort, zdradzieckie mordy, 27:1.... Nie wspomnę o ostatnich tragicznych wydarzeniach.

To i wiele innych rzeczy pozwoliło mi zrozumieć że Kaczor ma jedyny cel : całkiem zniszczyć nasz kraj. Doprowadzić do tego abyśmy wszyscy nawzajem się pozabijali.. a wysługuje się swoimi marionetkami, Adrianem... Matełuszem... i wieloma innymi byle nie brać za nic odpowiedzialności.

Nie miejcie mi za złe 2015 roku... przepraszam
W tym... już nie popełnię tego błędu..

Trzymajmy się razem...

UWAGA! Jest... nominacja dla WOŚP i Jurka Owsiaka do Pokojowej Nagrody Nobla... ja zwykły szary obywatel Polski grałem z orkiestrą od samego początku od pierwszego finału w 1993 roku w styczniu. Za każdym razem starałem się dawać coraz więcej i więcej... gdybym mógł oddałbym serce całe bo wiem, że to idzie dla dobra nas wszystkich. A tu opowiem wam historię właśnie z 1993 roku. Miałem wtedy dziewczynę która mieszkała w Giżycku. Co dwa tygodnie Raszyn - Giżycko, latem nawet motocyklem. Ale tak się składa że w ów roku '93 wracałem w lutym już po 1-szym finale WOŚP pociągiem i w przedziale siedział Niemiec znający polski... Czytałem książkę i zauważył, że mam jako przekładkę właśnie to czerwone serduszko papierowe, więc zapytał co to jest? Pamietam, że dałem mu je i powiedziałem, że to jest znak, taki znak który kiedyś będzie znał cały świat... I proszę... a tu jeszcze powiem więcej jest szansa, że po 27 latach będzie on symbolem Nagrody Nobla!!! Jurek jesteś wielki choć w tak smutnym dniu jest ta wiadomość-nominacja. Pobiłeś wszelkie rekordy i nawet jak tej nagrody fundacja WOŚP nie otrzyma to masz ją od nas Polaków, ode mnie... od wszystkich ludzi, którzy kochają inych.  

jest pomysł byśmy w niedzielę zamiast stać na ulicy o 20.00 dla Pawła przyszli na Rynek w Raszynie i zapalili światełko dla Pawła. Niech to będą nasze podziękowania za ofiarę jego życia, by przerwać te spirale nienawiście człowieka do drugiego człowieka. Zapraszamy wszystkich mieszkańców. Pokażmy że tak jak byliśmy w niedzielę z WOŚP tak będziemy i teraz razem... Oczywiście jeżeli ktoś chce być przed swoim domem na ulicy nie ma przymusu być na Rynku... Tak więc do zobaczenia 20 stycznia o 20.00. 

dostało mi się na facebooku, że tu żałoba a ja piszę. Ale muszę przypomieć jeszcze jedno... Pamiętacie przepowiednie Krzysztofa Jackowksiego? Tak się składa, że ja mu wierzę, bo w mojej rodzinie pomógł wyjaśnić targiczną śmierć mojego brata, a dokładnie morderstwo. No i ten wizjoner przepowiedział (można sprawdzić) wielką żałobę w Polsce i w Sejmie. Że wszystkie kluby poprą i będą w żałobie. Przepowiedział coś takiego jak duży wiec i blokadę jakiegoś urzędu, mówił, że jakby był to budynek telewizji. Ludzie mylili to z blokadą sejmu... Mówił, że będzie duże niezadowolenie społeczne. Ktoś powie, że na tamten czas się to nie sprawdziło ale... czy on powiedział, że wizja będzie tu i teraz? Myślę, że ten czas nadchodzi bo akurat na czwartek na 18.00 ma się odbyć wiec (protest) pod siedzibą TVP. 

i to jest ten czas by powiedzieć KurWizji DOŚĆ SZCZUCIA, dość Rachonia i spółki... 

widzę, że mój los na Kaiper24 podzielił Artur Kaczmarzyk... oj nie wiem jak sobie człowiek poradzi, oby się tym, że go Kaiper wyrzuciła z forum nie załamał się nerwowo. Ponoć pani z gangu obcinaczy banerów wyrzuca posty i komentarze tego pana bo strona Kaiper24 jest o Gminie Raszyn i nie jest polityczna. Kobieto a kim jest twój "guru" Zaręba jak nie politykiem. Nawet ma taki profil na facebooku (albo miał) Polityk Andrzej Wiesław Zaręba. Raszyn proszę szanownej pani od polityki nie ucieknie. No ale skoro pani ta uważa, że strona KaiperShow nie jest polityczna to poczekamy do jesieni jak Wieśkowi się zamarzy start na Posła lub Senatora to zobaczymy czy Kaiper nie będzie mu reklamy robić. I tu powiem wam, że już w Raszynie (w opozycji) jest rozłam bo jedni mówią, że nie będę na niego głosować i niech siedzi w Raszynie i posprząta to co narobił tu na miejscu (ludzie używają słowa dość dosadniego) albo drudzy mówią, że mu pomogą i niech idzie w PiS.. na Wiejską. Ja jeszcze się zastanawiam czy robić mu reklamę by opuścił nas jako Wójt czy zostawić chłopa i niech obietnic dotrzyma w tym co miał tu zrobić... Panie Zaręba wciąż ludzie czekaja na obietnice z 2010 roku gdzie kasa ZWROT ZA KANALIZACJĘ do "0" pln-ów PiS twoja mać. 

no i na stronie pani Kaiper robi sobie jaja z wczorajszej ślizgawicy w Raszynie, że to sporty extremalne... szanowna pani exstremalnie to ma pani w głowie poukładane. 

chyba czas sprawdzić kwalifikacje zawodowe Zbyszka Ziobry bo dziś ponoć podał, że morderca Pawła Adamowicza był chory psychicznie. Hmm i to jest linia obrony PiS-u i będą się jej trzymać jak samobója parapetu. Tylko pytanie proste skoro był to typowy wariat to czemu siedział nie w szpitalu dla chorych psychicznie a w zwykłym więzieniu. Przypomnę z wyrokiem 5,5 roku za napady na banki z bronią w ręku. Skazany w 2014 więc powinen jeszcze wedle wyliczeń 1,5 garować. Wyszedł w grudniu a już po miesiącu zabił człowieka. Teraz wedle Ziobry orzekną, że był niepoczytalny i... do wariatkowa bo w więzieniu byłby mu pewnie niewygodnie. A więc UWAGA!!! tak się skończy w przypadku kolegów i koleżanek z PiS-u zamiast ich posadzić to orzekną sami w stosunku do siebie, że byli chorzy psychicznie i się spotkaja z mordercą Pawła na jedenym oddziale. Żyć nie umierać, a tylko chorować psychicznie w tym kraju. 

ciekawy apel z facebooka... myślę, że do zrobienia. A ja od siebie dorzucę i DOŚĆ TEGO SZCZUCIA w POLSCE. 

Wyjdźmy na ulice wszystkich miast, miasteczek, wiosek, wsi 20-go stycznia o 20.00 i wyślijmy światełko do nieba!!! Pokażmy Jurkowi, że jesteśmy z nim!!! Nikt na świecie nie zrobił dla dzieci tyle ile Jurek i TO DZIEKI JEGO POMYSŁOWI POWSTAŁA TAK PIĘKNA INICJATYWA. KOLEŚ MIAŁ W 93 ROKU POMYSŁ, KTÓRY TRWAŁ DO WCZORAJ... I trwać będzie!!! Ludzie wyjdźmy na ulice i pokażmy ile nas osób za Nim jest!!! TO NIE JUREK OWSIAK I WOŚP SĄ WINNI TRAGICZNEJ ŚMIERCI PREZYDENTA ADAMOWICZA. Pani Janina Ochojska powiedziała, że byś nie rezygnował, bo nie można poddać się hejterom. WYJDZIEMY??? 20-o STYCZENIA GODZ. 20:00 W KAŻDYM MIEJSCU GDZIE JESTEŚCIE. NIECH TO WYJŚCIE BĘDZIE POKOJOWE TYLKO PO TO, ŻEBY WYRAZIĆ SWOJE POPARCIE DLA CIEBIE JURKU. Jak to powiedział Szymon Hołownia: "...chłopie weź to jeszcze przemyśl." TUTAJ NIE MA NIC DO MYŚLENIA!!! MY JESTEŚMY I TY JESTEŚ!!! UDOSTĘPNIAJCIE, NIECH WSZYSCY SIĘ DOWIEDZĄ!!!