RSS
środa, 17 października 2018

ponoć z Warszawy do Hurgady jest daleko ale z Radomia to już tylko 3 Suski... 

a jednak panie Zaręba ludzie blog czytają mimo zakazu z 2012 roku czego dowodem jest ten komentarz... Macie dzieci w szkole? No to czytajcie... a panią zapraszam do współpracy na blogu i zamieszczenie całej koresponddencji bo może być ciekawie. 

przepraszam, ja w temacie innym, ale chciałabym, żeby ktoś wreszcie zauważył problem. Dla rodziców dzieci z SP Raszyn 
- bezczelne kłamanie dyrektora i wójta, rodzice i nauczyciele będą mieli zdziwko, mogę udostępnić całość korespondencji 

www.dropbox.com/s/hv9owq77vgkt054/k%C5%82amstwa%20dyrektora%20i%20w%C3%B3jta.pdf?dl=0 

Pozdrawiam Sylwia WW 

sylwia.wawrzyniec@wp.pl 

co ze sobą mają wspólnego kandydaci Zaręba i sękler, oczywiście poza tym, że jeden chce ponownie do koryta na Wójta a drugi startuje do Rady Gminy. Obaj panowie, czyli ja i ten drugi twierdzimy, że dotrzymujemy słowa. Ja gdy dostanę się do Rady Gminy obiecuję (i słowa dotrzymam, że przekażę całą dietę 5-ć lat na cele charytatywne i społeczne w gminie Raszyn). Zaręba w 2010 obiecał (i tym haslem wygrał wybory), że wam mieszkańcom ZWRÓCI KOSZTY PONIESIONE ZA KANALIZACJĘ DO "0" pln-ów. Tak tylko się zapytam DOTRZYMAŁ SŁOWA (!!!) z 2010 roku? Mam więc takie same obawy czy i tym razem nie są to puste obietnice. Może tak powiecie odważnie Zarębie by wpierw wywiązał się z obietnic z przed 8-miu lat a dopiero później twierdził, że on DOTRZYMUJE SŁOWA. Bo z tego co widać, ma z tym kandydat problem. 

ja słowa dotrzymam za co możecie mnie rozliczyć po 5-ciu latach. Zaręby jak widzę nie potraficie rozliczyć i domagać się zwrotów do dziś. Tak więc proszę wszystkich rozliczmy go 21 października stawiając wasz głos poparcia przy Dariuszu Wietesce to dobry wybór i jedyny słuszny. Dariusz Wieteska na Wójta Gminy Raszyn 2018-2023 a jak Bóg da i mieszkańcy pozwolą może i na kolejne lata, kto wie. Darek musi w przeciwieństwie do tego drugiego wywiązać się z obietnic ciężką pracą. Oczywiście wierzę, że tak będzie bo też przyjdzie ten dzień, że również i jego rozliczę. 

ponoć w Radomiu policja nie ma już co do roboty to... pilnuje banerów Prawa i Spraawiedliwości. Z tego co wiem Obywatele Rzeczypospolitej wszyscy mają być traktowani tak samo. Nie ma lepszych i gorszych (tak twierdzi tylko ten mały człowieczek). Tak więc dziś już proszę policję raszyńską by pilnowała mojego baneru przy tesco a pojawią się jeszcze chyba 2 + niespodzianka. 

wtorek, 16 października 2018

nie wiem czy Państwo Szanowni Wyborcy zauważyli na Raszynie II (wschodnim) są sprzątane ulice... efekt wyborów działa. Szkoda, że takie wybory nie są co miesiąc... Ale nie dajmy się złapać na ten stary numer. Sprzątają bo liczą na głos. Panie Zaręba jak pan nagle się taki czyścioch zrobił i tak panu na sercu porządek to zapraszam chłopie w sobotę 20-go na Faleny do sprzątania rezerwatu przyrody. Założyć jakiś ciuch (nie marynarkę) bo od rządzenia to tam już jest ktoś i brać się do sprzątania. Dobre rady daję za darmo nawet pan nie wie ile by panu głosów przybyło jakby tak zobaczyli Zarębe z workiem na śmieci. Poza tym nie będzie chyba miał pan nic do roboty... wszak cisza wyborcza. No chyba, że gdzieś pana poniesie i... pojedzie pan na desce popływać, a to przepraszam deska ważniejsza niż jakiś tam porządek w Gminie Raszyn. 

dziś też dowiedzieliśmy się z facebooka, że jest jakaś lokalna grupa Raszyńskich Patriotów co rozklejają plakaty w Raszynie. Nie wiem tylko w jakim celu, przecież nie kandydują do rady gminy, ale ponoć kandyduje ktoś kto się mieni ich liderem... Krzysio Będkowski. Ponoć jak ktoś ich zareklamował na facebooku to jedną z ich inicjatyw jest sprzątanie grobów bohaterów na raszyńskim cmentarzu (popieram w 100% piękna inicjatywa) i tu mieszkaniec dodał, że bynajmniej nie robią sobie selfie przy tych grobach a późnej zamieszczają w Kurierze Rodzinnym jak robi to władza raszyńska. Tu potwierdzam fakt... widziałem Zarębe nie raz na zdjęciu jak sie mówiąc uczciwie lansuje, ale nigdy nie widziałem jak sprząta takie groby. Dodam dla tych patriotów raszyńskich, że ja złożyłem wniosek i złoże raz jeszcze do nowej Rady Gminy o nadanie nazwy ronda przy poczcie w Raszynie im. Rotmistrza Witolda Pileckiego... Mam nadzieję, że pomysł poprze patriota Będkowski? No chyba, że Będkowski nie uważa Pileckiego jak i jego czyn za bohaterski. 

pismo na dowód leży u mnie już 2 lata (złożyłem w listopadzie 2016). Wtedy nie było szansy na uczczenie Pileckiego jako bohatera, mam nadzieję, że w 2019 będzie.

dziś też UWAGA!!! Pani Kaiper może czuć się wyrożniona, tak, tak wyróżniona bo przyjechała do niej telewizja, no może nie TVPiS i wręczyli jej dyplom z kwiatami. Dyplom dla niej za promowanie Wójta Gminy Raszyn jak nikt inny w Raszynie no i za swoją działaloność i "rzetelność" na forum Kaiper24. Oczywiście w/w zamiast się cieszyć to ma pretensje, że przyjechali i coś jej dali. A żeby było śmieszniej to ujawiniła na ów swoim forum wizerunek dziennikarzy z kamer zainstalowanych na świetlicy. Przypomnę, że te kamery były zainstalowane dokładnie na dzień przed REFERENDUM w zeszłym roku. Ciekawe po co, akurat na dzień przed... dziś pani świetliczanka zrobiła z nich po raz pierwszy użytek zapominając o RODO... Ciekawe co na to powiedzą panowie dziennikarze? Pani Kaiper a możemy zobaczyć na tych kamerach jak na świetlicy "bawią się" seniorzy? Bawią przy alkoholu...

choć powiem wam, że ja mam do nich trochę żal... od 8-u lat prowadzę blog "w tym sęk..." piszę o Wójcie Zarębie każdego dnia nawet po kilka razy rozsławiając jego imię gdzie mogę i... dyplomu nikt mi nie dał. Tak więc pani Kaiper cieszyć się nie smucić bo już lada dzień jak już będzie pani sławna na kanale youtube, zapewniam panią. A jak znam ów dziennikarzy to zamieszczą materiał na swojej stronie na 100%. Jak już będzie to link zamieszczę, proszę mi wierzyć. 

czego to ludzie nie wymyślą by na sąsiada nie głosować. Ponoć jak koleżanka przekazała chodzi ktoś i opowiada by na mnie nie głosować bo... zabiorę w Raszynie 500+ (???). No głupoty może nie ma co komentować, ale w tym przypadku powiem tak. Niczego nie będę zabierał a raczej z tego co obiecałem (na piśmie) będę jeszcze dawał. PRZEZ CAŁĄ KADENCJĘ ODDAM DIĘTĘ RADNEGO NA CELE CHARYTATYWNE I SPOŁECZNE W GMINIE RASZYN. A co do programu 500+ czy innego (+) to są programy rządowe i nic nam samorządą do tego. Jeżeli komuś ktoś zabierze 500+ to nie bynajmnej radny ale chyba osoby wydające te pieniądze w gminie jak będą wiedzieć, że taka osoba źle nimi rozporządza (np nie na dziecko a na alkohol). Zgadza się czy nie...? Tak więc proszę Was Wyborców by nie słuchać głupot bo będą was nimi karmić do piątku. Sękler Grzegorz czyli ja jak na razie do dziś jako jedyny ogłosił j/w więc to jest rzecz którą zrobię... Nie zabiorę a oddam. 

zapytałem się pani sołtys Eli Szeląg czy nie jest jej głupio prowadzić za rączkę człowieka i wpspierać go w wyborach, który tak "ciepło" wypowiadał się o seniorach (według słów Piotra Iwickiego), który też kiedyś również mówił tak samo o braciach i siostrach w wierze chrześcijańskiej... nie zapominając iż ostatnio też "polubili" go mieszkańcy osiedla nad rzeczką. Idź tam POnie Kucharski głosy zbierać zobaczysz co ci mieszkańcy odpowiedzą. Oczywiście poprosiłem Elę sołtys czy by mnie tak nie oprowadziła po mieszkańcach do piątku by mi pomóc... Odpowiedź jaką dostałem zaszokowała mnie...

- gdybyś był mieszkańcem Rybia to tak...

- a że zapytam (motyla noga) a Kucharski to na Rybiu mieszka? Co sam się boi po ulicach chodzić? 

pani Elu bardziej ja z Rybia niż on z Zarębą (ze Szmulek) razem wzięci. Przypomnę 16 lat na Rybiu mieszkałem na Kwiatowej pod 2 numerem. 

dziś też dowiedziałem się, że jeden z moich kolegów pożalił się innemu koledze, że ponoć wydzawaniam do niego i chcę agitować by na mnie głosował. Hmm nie ma jeszcze ciszy wyborczej i można kolego to robić. A poza tym w takich wyborach (to nie wybory parlamentarne) głosuje się na znajomych do samorządu, na tych których znasz i wiesz, że zawsze pomogą innemu człowielowi. Powiedz mi przyjacielu czy ja kiedyś komuś nie pomogłem? Tak więc zamiast mówić mi o różnych kołderkach którymi się przykrywamy pomyśl chwilę zanim coś powiesz. Znamy się chyba 35 lat... widać za mało. A poza tym jako mieszkaniec ul. Olszowej czy ci nie przeszkadzała ostatnia sobotnia agitacja Kucharskiego który za rączka prowadzony przez panią sołtys, która namawiała do głosowania na niego. Nie... to przecież nie była agitacja, ale przecież panu z PiS-u to wolno.