RSS
czwartek, 25 października 2018

jak to mawiał Piotr Iwicki... "a jednak można"? 

https://www.wp.pl/?s=wiadomosci.wp.pl%2Fsgwpsgfirst-6308693363832449a

szkoda, że nie w Raszynie? Ale jeszcze kto wie...

już sam nie wiem dobrze czy źle...

https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delegatury/panstwowa-komisja-wyborcza/koalicyjny-komitet-wyborczy-platformanowoczesna-koalicja-obywatelska-3223/142106/97438/301061?fbclid=IwAR1vwEeFIo9aShQnb9oVzxJBiYtxHhQ-TblcVz1rORFsdKJui1V1O8CO2Yc#results_wbp

ponoć rusza narodowa zbiórka żarówek... dostarczamy do Pałacu Namiestnikowskiego na Krakowskim Przedmieściu obecna siedziba Dudy. Oczywiście żarówki sprawne (mogą być wszelakiego rodzaju) 

tak dziś się zastanawiam nad jednym ile jeszcze tych aut rządowych przyjdzie nam naprawiać za nasze pieniądze... No ale w sumie jak dzis podali ponoć złosliwi to właśnie ruszył rządowy program 100 aut roz*****ch na 100 lecie niepodległości. I ja ich rozumiem... a ciekawe jak w Raszynie z programem Wójta 100 milionów długu na 100 lecie niepodległości? Jakoś na facebooku dziś Kaiper RED. zamilkł... może już dotarło, że trzeba swoje kredki i ołówki z redakcji posprzątać, zgasić światło i zamknąć drzwi? 

już po wyborach więc można w ramach relaksu wybrać się na "kler"... Tak jak obiecałem tak się wybrałem. I wszystkim polecam. Od razu mówię, że wybiorę się tam raz drugi bo film i przesłanie które jest w nim jest tego wart. Od razu mówię, że nie jest to film przeciw kościołowi a przeciw tym co w tym kościele niszczą wiarę w człowieka. A tak na marginesie by nie psuć innym przekazu powiem, że jak w życiu najlepiej na tym wszystkim wyszedł cwaniaczek. Bo mieć haka na kogoś to nie sztuka, haka trzeba mieć takiego który pociąga za odpowiednie sznurki, ale skąd my to znamy...

tak więc zapraszam wszystkich bo ten film trzeba zobaczyć, jest tego wart i chyba jest to najlepszy polski film ostatnich kilku dekad. Wcale bym się nie zdziwił gdyby dostał... no ale to chyba jest niemożliwe.

środa, 24 października 2018

apel mieszkańca Raszyna z facebooka, ja mogę tylko przedrukować i bez komentarza pozostawić

Panie Kajper wiem ze coś takiego jak honor jest panu obce ale może przyszedł czas aby pan zamilkł Miałem nadzieję że złożył pan rezygnacje na ręce wójta ale zbyt wiele od pana i pana żony oczekiwałem Mam nadzieję że nowa rada zmusi wójta do usunięcia małżonków Kajper z grona pracowników gminy.

pamiętacie jak się wielu śmiało w Polsce, że mamy elektryka który został prezydentem... Dziś śmieje się cała Europa i Polska też, że mamy prezydenta co został elektrykiem... 

UWAGA!!! UWAGA!!! PUK, PUK Kasiu Klimaszewska bo wiem, że blog czytasz. Czytałaś tyle lat to i trudno przerwać przyzwyczajenia. Mimo zakazu Zaremby... nie uwierzysz Kasiu ale na facebooku pan Jacek K. twierdzi, że tylko jego małżonka Małgorzata K. ma uprawnienia jako jedyna i do tej pory najwyższe na świetlicy (???) No i twierdzi, że gdy ty byłaś w świetlicy to... byłaś tylko zastępcą kierownika, czyli... kto był nad tobą tym kierownkiem? Bo czegoś nie rozumiem? Zawsze jak się przedstawiałaś to mówiłaś (sam słyszałem) kierownik świetlicy na Rybiu, no chyba że... Kaiper ma rację, ma czy nie ma? 

już o Smoliche to się boję zapytać kim tam był...? 

wtorek, 23 października 2018

ajwonka...

Mimo, że w wielu kwestiach sie z tobą nie zgadzam, oczywiście życze ci żebyś został radnym naszej gminy.

a ja pewnie w wielu się z tobą zgadzam i dziękuję za wsparcie i wierne czytanie blogu. Mam nadzieję, że nie życzysz mi tak samo jak informatyk gminy o znanym nazwisku. Ponoć blog zablokował do czytania w gminie a jednak wie co ja piszę, czyli pies ogrodnika innym nie daje ale sam czyta. Ale pracownicy czytaja mimo to na własnych nośnikach i mają zakaz (wie pan gdzie?) 

a jutro coś o pewnym Wieśku co do gangu należał...